تاریخ: ۲۹ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۵

اپراتور مخابرات بحرین شروع به پذیرش کریپتو می‌کند

Stc Bahrain، یکی از شرکت‌های تابعه اپراتور مخابراتی بحرین Stc Group، اخیراً اعلام کرد که قرارداد مشارکت با ارائه‌دهنده خدمات پرداخت Eazy Financial Services فرصتی ایجاد کرده است که به مشتریان امکان می‌دهد قبض‌ها را با استفاده از رمزارز پرداخت کنند. بر اساس بیانیه‌ای، این اقدام اپراتور مخابراتی نشان‌دهنده تمرکز قوی آن بر پیشبرد بخش […]

Stc Bahrain، یکی از شرکت‌های تابعه اپراتور مخابراتی بحرین Stc Group، اخیراً اعلام کرد که قرارداد مشارکت با ارائه‌دهنده خدمات پرداخت Eazy Financial Services فرصتی ایجاد کرده است که به مشتریان امکان می‌دهد قبض‌ها را با استفاده از رمزارز پرداخت کنند. بر اساس بیانیه‌ای، این اقدام اپراتور مخابراتی نشان‌دهنده تمرکز قوی آن بر پیشبرد بخش فین‌تک بحرین به عنوان توانمندسازهای دیجیتال در سطح جهانی است.
 
دیجیتالی شدن سریع در سراسر جهان
اپراتور مخابراتی بحرین، Stc Bahrain، اخیراً در بیانیه‌ای فاش کرد که اکنون ارزهای دیجیتال را می‌پذیرد و ظاهراً اولین کشوری است که این کار را انجام می‌دهد. در بیانیه همچنین آمده است که این شرکت با ارائه‌دهنده خدمات پرداخت Eazy Financial Services همکاری کرده است. این بیانیه افزوده است که این مشارکت به مشتریان Stc بحرین اجازه می‌دهد تا قبوض خود را با استفاده از کیف پول Binance تسویه کنند.
 
نزار بنابیلا، مدیرعامل Stc بحرین، در مورد مشارکت با خدمات مالی ایزی گفت:
دیجیتالی شدن سریع در سراسر جهان همه جنبه‌های زندگی ما را متحول کرده است و پرداخت‌ها مهم‌ترین عنصر است. از خرید آنلاین و پخش ویدیو گرفته تا انتقال پول، تقریباً هر فعالیت دیجیتالی به یک سیستم پرداخت متکی است.
 

Banabeela همچنین مدعی شد که اقدام اپراتور مخابراتی برای پذیرش پرداخت‌های کریپتویی نشان‌دهنده تمرکز قوی Stc Bahrain بر پیشبرد بخش فین‌تک بحرین به‌عنوان فعال دیجیتال در سطح جهانی است. علاوه بر این، مدیرعامل گفت که شرکت او قصد دارد پذیرش کریپتو را فرآیندی یکپارچه و پذیرش ارز دیجیتال را به آینده پرداخت‌ها تبدیل کند.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید