تاریخ: ۱۴ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

ایران تجهیزات توقیف شده را به ماینرها بازگرداند

یک نهاد دولتی مسئول اموال دولتی در ایران برخی از سخت افزارهای ضبط شده از مزارع استخراج غیرقانونی کریپتو را آزاد کرده است. مدیر ارشد اجرایی آن توضیح داد که این آژانس توسط دادگاه‌های جمهوری اسلامی موظف به انجام این کار است، جایی که ماینرهای بدون مجوز به دلیل کمبود برق مقصر شناخته شده اند. […]

یک نهاد دولتی مسئول اموال دولتی در ایران برخی از سخت افزارهای ضبط شده از مزارع استخراج غیرقانونی کریپتو را آزاد کرده است. مدیر ارشد اجرایی آن توضیح داد که این آژانس توسط دادگاه‌های جمهوری اسلامی موظف به انجام این کار است، جایی که ماینرهای بدون مجوز به دلیل کمبود برق مقصر شناخته شده اند.
 
مقامات ایران ماینرهای مصادره شده را به صاحبانشان پس می‌دهند
سازمان جمع‌آوری و فروش اموال دولتی ایران (OCSSOP) شروع به بازگرداندن برخی از دستگاه‌های استخراجی که در مزارع رمزارز زیرزمینی کشف و ضبط شده بود، به استخراج‌کنندگان کرده است. روزنامه انگلیسی زبان فایننشال تریبون گزارش داد که دادگاه‌های ایران به این امر دستور داده اند.
 
به نقل از وزارت امور اقتصادی و دارایی، عبدالمجید اشتهادی، رئیس این سازمان گفت:
در حال حاضر، حدود ۱۵۰,۰۰۰ واحد تجهیزات ماینینگ کریپتو در اختیار OCSSOP است که بخش بزرگی از آنها پس از احکام قضایی منتشر خواهد شد. ماشین آلات قبلا برگردانده شده اند.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید