تاریخ: ۱۶ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

بازار صعودی بیت کوین چه زمانی آغاز خواهد شد؟

مدیر عامل ShapeShft ادعا کرد که در صورت بهبود شرایط اقتصاد کلان، بیت کوین می‌تواند تا تابستان امسال به ۴۰,۰۰۰ دلار برسد. اریک وورهیس، مدیر عامل ShapeShaft و یکی از طرفداران صریح بیت کوین، معتقد است که ممکن است بین شش ماه تا سه سال طول بکشد تا روند صعودی کریپتو بعدی رخ دهد. او […]

مدیر عامل ShapeShft ادعا کرد که در صورت بهبود شرایط اقتصاد کلان، بیت کوین می‌تواند تا تابستان امسال به ۴۰,۰۰۰ دلار برسد. اریک وورهیس، مدیر عامل ShapeShaft و یکی از طرفداران صریح بیت کوین، معتقد است که ممکن است بین شش ماه تا سه سال طول بکشد تا روند صعودی کریپتو بعدی رخ دهد. او همچنین پیش‌بینی کرد که ارز دیجیتال اولیه می‌تواند تا تابستان به ۴۰,۰۰۰ دلار برسد که نشان‌دهنده افزایش ۱۴۰ درصدی نسبت به ارزش‌گذاری‌های فعلی است.
 
ده سال که طول نمی‌کشد
در مصاحبه اخیر با Bankless Shows، وورهیس استدلال کرد که زمستان حاکم بر رمزارزها یک دهه دیگر ادامه نخواهد داشت. او افزود، با این حال، اگر اینطور باشد، احتمالاً کل کار شکست خورده است.
 

این آمریکایی فکر می‌کند که کریپتو می‌تواند در اوایل نیم سال وارد روند صعودی شود، زیرا معمولاً مدت زمانی طول می‌کشد که ذهن مردم شروع به تغییر کند و چرخه‌های سوداگرانه بازگردد.

 

وی معتقد است که نوسانات بازار در آینده نزدیک به عوامل کلیدی متعددی از جمله نرخ بهره اعلام شده توسط فدرال رزرو، محیط اقتصاد کلان و اجرای مقررات احتمالی بستگی خواهد داشت.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید