تاریخ: ۰۸ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

بازار کریپتوی هند به طور قابل توجهی آسیب می‌بیند

حجم معاملات کریپتو در هند در سال جاری به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. فروپاشی FTX این مشکل را تشدید کرده است و به احساسات موجود در ارزهای دیجیتال آسیب می‌رساند. کارشناسان کریپتوی محلی انتظار بهبودی در آینده نزدیک را ندارند مگر اینکه اتفاقی چشمگیری در بودجه اتحادیه در آینده رخ دهد.   کارشناس […]

حجم معاملات کریپتو در هند در سال جاری به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. فروپاشی FTX این مشکل را تشدید کرده است و به احساسات موجود در ارزهای دیجیتال آسیب می‌رساند. کارشناسان کریپتوی محلی انتظار بهبودی در آینده نزدیک را ندارند مگر اینکه اتفاقی چشمگیری در بودجه اتحادیه در آینده رخ دهد.
 
کارشناس می‌گوید بازار کریپتوی هند از ماه آپریل مرده است
حجم معاملات ارزهای دیجیتال در صرافی‌های اصلی هند در سال جاری به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. Moneycontrol روز دوشنبه با استناد به داده‌های شرکت تحقیقاتی Crebaco گزارش داد که از زمان سقوط صرافی کریپتو FTX، صرافی‌های بزرگ در هند بین ۳۴ تا ۵۰ درصد از حجم معاملاتشان را از دست داده اند. با این حال، کاهش مدت‌ها قبل از نابودی FTX آغاز شد. یکی از بزرگترین پلتفرم‌های معاملاتی ارزهای دیجیتال در هند، وزیرکس، ۹۷.۹۹ درصد از حجم معاملات خود را از ابتدای سال تا ۲۲ دسامبر از دست داد.
 
سیذارت سوگانی، مدیرعامل کرباکو به این نشریه گفت:
من فکر نمی‌کنم بسیاری از این کاهش حجم معاملات اخیر ناشی از FTX باشد. بازار در هند از آپریل ۲۰۲۲ متوقف شده است.
 
وی افزود:
من انتظار ندارم که در شش ماه آینده هیچ اقدام یا بهبودی برای این بخش در هند انجام شود، تا زمانی که چیزی مهم در بودجه اتحادیه اعلام شود.
 
راجاگوپال منون، معاون بازاریابی وزیرکس، اظهار داشت:
همه چیز به حذف با کاهش TDS (مالیات کسر شده در منبع) و سود سرمایه بدون جبران ضرر و زیان بازمی‌گردد. هیچ کس به این دلیل در صرافی‌های هندی معامله نمی‌کند.
 

در بودجه سال ۲۰۲۲ اتحادیه امسال، دولت هند ۳۰ درصد مالیات بر درآمد بر دارایی‌های دیجیتال، از جمله ارزهای دیجیتال و توکن‌های غیرمثلی (NFT) و ۱ درصد TDS برای تمام تراکنش‌های ۱۰,۰۰۰ روپیه (۱۲۱ دلار) یا بیشتر اعمال کرد.

 
منون تاکید کرد:
تا زمانی که اتفاق چشمگیری در بودجه امسال رخ ندهد، به این زودی شاهد بهبودی پایدار در حجم معاملات نخواهیم بود.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید