تاریخ: ۲۴ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۷

بازبینی قانون ارزهای دیجیتال برزیل توسط دولت لولا

قانون ارزهای دیجیتال برزیل که اخیراً تصویب شده است احتمالاً توسط دولت تازه افتتاح شده لوئیس ایناسیو لولا داسیلوا بررسی و بازنگری خواهد شد. طبق اظهارات گزارشگر سابق این قانون، اکسپدیتو نتو، دولت جدید احتمالاً قانون را مورد بازنگری قرار خواهد داد تا مواردی را که برای تصویب آن رها شده است، لحاظ کند.   […]

قانون ارزهای دیجیتال برزیل که اخیراً تصویب شده است احتمالاً توسط دولت تازه افتتاح شده لوئیس ایناسیو لولا داسیلوا بررسی و بازنگری خواهد شد. طبق اظهارات گزارشگر سابق این قانون، اکسپدیتو نتو، دولت جدید احتمالاً قانون را مورد بازنگری قرار خواهد داد تا مواردی را که برای تصویب آن رها شده است، لحاظ کند.
 
قانون کریپتوی برزیل هنوز نهایی نشده است
طبق اظهارات گزارشگر سابق آن، Expeditto Netto، قانون ارزهای دیجیتال برزیل که اخیراً تصویب شده است، احتمالاً توسط کنگره تازه منصوب شده این کشور بررسی خواهد شد. نتو توضیح داد که تغییرات پیشنهادی در قانون هنوز قطعی نیست، زیرا ممکن است پروژه یک بار دیگر مورد بحث قرار گیرد تا برخی از مسائل باقی مانده برای تصویب آن بررسی شود.
 

بیشتر بدانید: قوانین ارزهای دیجیتال در برزیل

 

برای نتو که در رای‌گیری عمومی که سال گذشته برگزار شد، دوباره به عنوان معاون انتخاب نشد، هنوز مسائل کلیدی وجود دارد که باید مورد بحث و بررسی قرار گیرد و در قانون گنجانده شود. یکی از این موارد این بود که آیا باید ارائه‌دهندگان خدمات دارایی‌های مجازی را مجبور کنیم که وجوه کاربران را از سرمایه‌های خود جدا کنند یا نه. این موضوع در نهایت کنار گذاشته شد، زیرا تحلیلگران توضیح دادند که اجبار این امر به شرکت‌های این بخش می‌تواند به دلیل محدودیت‌های سرمایه بر محصولاتی که می‌توانند ارائه دهند، تأثیر بگذارد.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید