تاریخ: ۰۷ دی ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۴

بازده ۲۱۰۰ درصدی سرمایه‌گذاری Binance Labs

این توضیح در بحبوحه افزایش FUD هدف قرار دادن Binance در چند روز گذشته ارائه شده است. Binance Labs، بازوی سرمایه‌گذاری صرافی ارز دیجیتال Binance، گزارش شده است که بازده بالایی از سرمایه‌گذاری داشته است و این عدد به ۲,۱۰۰ درصد رسیده است. در نتیجه، طبق آخرین پست، کل دارایی‌های تحت مدیریت به ۷.۵ میلیارد […]

این توضیح در بحبوحه افزایش FUD هدف قرار دادن Binance در چند روز گذشته ارائه شده است. Binance Labs، بازوی سرمایه‌گذاری صرافی ارز دیجیتال Binance، گزارش شده است که بازده بالایی از سرمایه‌گذاری داشته است و این عدد به ۲,۱۰۰ درصد رسیده است. در نتیجه، طبق آخرین پست، کل دارایی‌های تحت مدیریت به ۷.۵ میلیارد دلار رسیده است. این پلتفرم همچنین به کاربران اطمینان داد وضعیت مالی آن بسیار سالم است و افزود که دارای ذخایر سرمایه کافی برای پوشش عملیات روزانه و عبور از هر چرخه چالش برانگیز است.
 
بایننس سکوتش را می‌شکند
بایننس گفت که تمام دارایی‌های کاربران در پلتفرم آن به صورت ۱ به ۱ پشتیبانی می‌شود. علاوه بر این، مشتریان همچنین حق برداشت سکه‌ها را در هر زمان معین دارند، در نتیجه شایعات مربوط به ذخیره کافی برای کاربران را از بین می‌برند.
 

بایننس با انتقاد از FTX که بنیانگذاران آن متهم به سوء استفاده از منابع مالی کاربران هستند، اظهار داشت که چنین دارایی‌هایی را برای هیچ تراکنش یا سرمایه‌گذاری اختلاس نخواهد کرد. صرافی در ادامه تصریح کرد که نه بدهی دارد و نه در لیست طلبکاران شرکتی که اخیراً ورشکست شده است.

برچسب هااخبار صرافی بایننس

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید