تاریخ: ۲۶ آبان ۱۴۰۱ - ۹:۵۱

بازگشت آرامش به کریپتودات‌کام و افزایش قیمت کرونوس

حضور مدیرعامل کریپتو‌دات‌کام در یک برنامه‌ی زنده‌ی پرسش و پاسخ باعث افزایش قیمت توکن بومی این صرافی، کرونوس (CRO)، شد.

به گزارش شبکه اطلاع‌رسانی طلا و ارز به نقل از کوین ادیشن، قیمت کرونوس (CRO) تحت تاثیر خبری مبنی بر ارسال ۴۰۰ میلیون دلار دارایی دیجیتال به یک آدرس اشتباه توسط صرافی کریپتودات‌کام به شدت کاهش یافت. بسیاری از کاربران از ترس تکرار فاجعه‌ی اف‌تی‌ایکس، دارایی‌های خود را از صرافی کریپتودات‌کام خارج کردند. ولی پس از آن، کریس مارشالک، مدیرعامل کریپتودات‌کام در یک جلسه‌ی زنده‌ی پرسش و پاسخ در یوتیوب حاضر شد و به مخاطبان اطمینان داد که همه چیز تحت کنترل است. همین اقدام باعث افزایش قیمت کرونوس شد.

به دنبال این حر کت صعودی، ارزش بازار کرونوس (CRO) با ۹.۰۷ درصد افزایش به ۱,۸۸۱,۴۰۵,۱۹۷ دلار رسید. با وجود این، حجم معاملات بیست و چهار ساعته‌ی آن هم‌اکنون، با ۲۵.۱۷ درصد کاهش به ۱۹۱,۴۶۵,۱۴۳ دلار رسیده است.

هم‌‌اکنون، در لحظه‌ی نگارش این مطلب – در حوالی ساعت ۱۳:۴۵ روز سه‌شنبه ۲۴ آبان – کرونوس با ۹.۱۹ درصد افزایش نسبت به روز گذشته با قیمت ۰.۰۷۴۶۹ دلار معامله می‌شود.

بازگشت آرامش به کریپتودات‌کام و افزایش قیمت کرونوس

با مشاهده‌ی اندیکاتور بولینجر باند در می‌یابیم، باند بالایی در حال نزدیک شدن به سطح ۰.۰۷۴۶ و باند پایینی نیز در حال لمس ۰.۰۶۵۳ است. نزدیک شدن قیمت به باند بالایی می‌تواند مومنتوم مثبت و صعودی بازار کرونوس (CRO) را تایید کند.

اندیکاتور مکدی نیز از خط سیگنال عبور کرده و وارد محدوده‌ی مثبت شده است. این حرکت نشان می‌دهد، گاوها (معامله‌گرانی که به دنبال افزایش قیمت‌ها هستند) کنترل بازار را در دست دارند و احتمالا روند صعودی این ارز دیجیتال ادامه خواهد داشت.

هرچند این نگرانی وجود دارد که با ورود کرونوس به وضعیت اشباع خرید، شاهد وقوع یک بازگشت در روند باشیم. البته، حرکت و مومنتوم این ارز دیجیتال هم‌اکنون نزولی نیست، ولی معامله‌گران باید در این مورد نیز با احتیاط عمل کنند.

بازگشت آرامش به کریپتودات‌کام و افزایش قیمت کرونوس

نمودار ۱ ساعته‌ی قیمت کرونوس یک تقاطع صعودی را نشان می دهد؛ میانگین متحرک ۵ روزه در قیمت ۰.۰۷۲۸ دلار میانگین متحرک ۲۰ روزه را قطع کرده و به بالای آن رفته است. حرکت قیمت به بالای هر دو میانگین متحرک، نشان‌دهنده‌ی تداوم روند صعودی خواهد بود.

بازگشت آرامش به کریپتودات‌کام و افزایش قیمت کرونوس

در مجموع، بیش‌تر اندیکاتورهای تکنیکال نشان‌دهنده‌ی تداوم روند صعودی کرونوس هستند و به نظر می‌رسد خرس‌ها (معامله‌گرانی که به دنبال کاهش قیمت‌ها هستند) در این وضعیت قافیه را به گاوها باخته‌اند.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید