تاریخ: ۲۸ آذر ۱۴۰۱ - ۲۲:۵۰

بازیابی سریع یا زمستان طولانی بیت کوین؟

در یکی دو ماه گذشته بیش از سهم منصفانه، کریپتو FUD دیده شده است، با این حال، بازار نزولی می‌تواند سریعتر از حد انتظار باشد.   بازیابی سریع اتفاق می‌افتد یا زمستان طولانی بیت کوین؟ به گفته یکی از تحلیلگران، بیش از یک سال است که بازارهای کریپتو روند نزولی داشته اند و یک دوره […]

در یکی دو ماه گذشته بیش از سهم منصفانه، کریپتو FUD دیده شده است، با این حال، بازار نزولی می‌تواند سریعتر از حد انتظار باشد.
 
بازیابی سریع اتفاق می‌افتد یا زمستان طولانی بیت کوین؟
به گفته یکی از تحلیلگران، بیش از یک سال است که بازارهای کریپتو روند نزولی داشته اند و یک دوره طولانی از نوسانات کم ممکن است آغاز شود. با این حال، دیگران عقیده دارند که پس از بهبود وضعیت کلان، ممکن است یک چرخش سریع وجود داشته باشد.
 

در ۱۸ دسامبر، تحلیلگر کریپتو Cold Blooded Shiller بازار فعلی را با آخرین چرخه خرسی در ۲۰۱۸/۱۹ مقایسه کرد. پس از دوره کاهش سریع، بازارها به مدت حدود ۱۸ ماه وارد وضعیت آرام معاملات جانبی و نوسانات بسیار کم شدند.

 

این تحلیلگر گفت که اگر تاریخ همخوانی داشته باشد، ممکن است این اتفاق دوباره با زمستان کریپتو تا سال ۲۰۲۴ ادامه یابد.

 

با این حال، دیدگاه‌های جایگزینی وجود دارد که بهبود سریع‌تری را برای بازارهای کریپتو پیش‌بینی می‌کند. Kamikaz_ETH، تحلیلگر DeFi، گفت که مقایسه بازارها با بازارهای قبل از تابستان DeFi بی‌معنی است.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید