تاریخ: ۲۰ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

بالا رفتن ارزش پروتکل‌های ذخیره‌سازی اتریوم

در میان بازار نزولی و سقوط FTX، با ادامه نوآوری و پیشرفت تکنولوژی، صنعت کریپتو همچنان در تلاش است تا دوباره روی پای خود بازگردد. با این حال، بازار نشانه‌هایی از بهبود را در هفته اول سال ۲۰۲۳ نشان داده است و اکوسیستم اتریوم پیشتاز است. بر اساس گزارش شرکت تجزیه و تحلیل داده‌های بلاکچین […]

در میان بازار نزولی و سقوط FTX، با ادامه نوآوری و پیشرفت تکنولوژی، صنعت کریپتو همچنان در تلاش است تا دوباره روی پای خود بازگردد. با این حال، بازار نشانه‌هایی از بهبود را در هفته اول سال ۲۰۲۳ نشان داده است و اکوسیستم اتریوم پیشتاز است. بر اساس گزارش شرکت تجزیه و تحلیل داده‌های بلاکچین Nansen، پلتفرم‌های استیکینگ اتریوم در هفته‌های اخیر افزایش قابل توجهی در قیمت داشته اند.
 
ارزش پروتکل‌های ذخیره‌سازی اتریوم افزایش میابد
بر اساس این گزارش، این افزایش تا حد زیادی به دلیل ارتقای شانگهای شبکه اتریوم است که قرار است در ماه مارس شروع به کار کند. ارتقای بسیار مورد انتظار، سرمایه‌گذاران را قادر می‌سازد تا دارایی‌های خود را که در حال حاضر در پروتکل‌های مختلف سهام قفل شده اند، خارج کنند و در عین حال خطرات موجود در سهام ETH را به میزان قابل توجهی کاهش دهند.
 

درست همانطور که ادغام سال گذشته شتاب صعودی را در هفته‌های منتهی به رویداد ایجاد کرد، ارتقاء شانگهای در حال حاضر باعث ایجاد تبلیغات گسترده در بازار ارزهای دیجیتال شده است.

 

به گفته نانسن، توکن‌های حاکمیتی چندین پروتکل استیکینگ در هفته گذشته با افزایش تبلیغات افزایش یافته است.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید