تاریخ: ۱۳ دی ۱۴۰۱ - ۲۲:۵۰

بالا گرفتن بحث بین رگولاتور باهاما و مدیر FTX

کمیسیون اوراق بهادار باهاما بار دیگر به مدیریت جدید FTX پاسخ داد و در یک خصومت مداوم بر سر سقوط صرافی کریپتو به آن پرداخت. رگولاتور گفت آخرین اظهارات جان ری سوم در مورد اقدامات خود بی‌اساس و مبتنی بر اطلاعات ناقص است.   تبادلات داغ بین مقامات باهاما و مدیریت جدید FTX به سال […]

کمیسیون اوراق بهادار باهاما بار دیگر به مدیریت جدید FTX پاسخ داد و در یک خصومت مداوم بر سر سقوط صرافی کریپتو به آن پرداخت. رگولاتور گفت آخرین اظهارات جان ری سوم در مورد اقدامات خود بی‌اساس و مبتنی بر اطلاعات ناقص است.
 
تبادلات داغ بین مقامات باهاما و مدیریت جدید FTX به سال جدید راه پیدا کرده است
کمیسیون اوراق بهادار باهاما (SCB) اواخر ۲ ژانویه بیانیه‌ای منتشر کرد و به دنبال اصلاح تحریف‌های مادی جان ری سوم که پس از استعفای بنیانگذار سم بنکمن فراید در نوامبر، به عنوان مدیرعامل FTX منصوب شد است.
 

Bankman Fried در ۱۲ دسامبر در باهاما دستگیر شد و از سوی کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده متهم شد مبنی بر اینکه او طرحی را برای کلاهبرداری از سرمایه‌گذاران سهام در FTX Trading Ltd ترتیب داده است.

 
در بیانیه خود، SCB به ویژه سه نکته را مورد تحقیر قرار داد:
اظهارات Ray که محاسبه ارزش دارایی‌های دیجیتالی را که در ۱۲ نوامبر در اختیارش قرار داده بود به چالش می‌کشید. ادعاهای ری مبنی بر اینکه رگولاتور به FTX دستور داده است تا ۳۰۰ میلیون دلار توکن‌های جدید FTT ضرب کند و اظهاراتی که نشان می‌دهد دارایی‌های FTX که توسط SCB نگهداری می‌شود به سرقت رفته است.
 

SCB در بیانیه خود گفت که چالش محاسباتش بر اساس اطلاعات ناقص است، ادعاهایی که دستور ضرب FTT را داده است بی‌‎اساس بوده و اتهامات مربوط به سرقت بدون ارائه هیچ گونه مبنایی برای چنین ادعاهایی مطرح شده است.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید