تاریخ: ۱۹ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۴۷

بانک روسیه از لایحه استخراج کریپتو حمایت می‌کند

مقام پولی در مسکو از آخرین تلاش قانونی برای قانونی کردن استخراج ارزهای دیجیتال حمایت کرده است. با این حال، تنظیم‌کننده می‌خواهد ارز دیجیتال استخراج شده به عنوان یک استثنا در خارج از کشور یا فقط تحت رژیم‌های قانونی خاص در روسیه فروخته شود.   بانک مرکزی روسیه پیشنهاد می‌کند که محدودیت هایی به قانون […]

مقام پولی در مسکو از آخرین تلاش قانونی برای قانونی کردن استخراج ارزهای دیجیتال حمایت کرده است. با این حال، تنظیم‌کننده می‌خواهد ارز دیجیتال استخراج شده به عنوان یک استثنا در خارج از کشور یا فقط تحت رژیم‌های قانونی خاص در روسیه فروخته شود.
 
بانک مرکزی روسیه پیشنهاد می‌کند که محدودیت هایی به قانون پیشنهادی استخراج کریپتو اضافه شود
بانک مرکزی روسیه (CBR) از پیش‌نویس قانونی که به دنبال قانونی کردن بخش ماینینگ کریپتو است، از لحاظ مفهومی حمایت می‌کند، اما در عین حال معتقد است که ارزهای دیجیتال به‌دست‌آمده در این فرآیند باید عمدتاً در صرافی‌های خارجی فروخته شوند و فقط به غیرنظامیان.
 

سرویس مطبوعاتی این بانک در اظهار نظر برای خبرگزاری اینترفاکس روسیه افزود که در صورت مبادله سکه‌ها در داخل کشور، این امر باید منحصراً از طریق پلتفرم‌های دارای مجوز که در یک محیط نظارتی کنترل شده انجام می‌شود، انجام شود.

 

بیشتر بدانید: قوانین ارزهای دیجیتال در روسیه

 
یک نماینده توضیح داد:
ما امکان برداشتن چنین محدودیت‌هایی را در چارچوب رژیم‌های قانونی آزمایشی می‌دهیم، مشروط بر اینکه تراکنش‌ها با ارزهای دیجیتال از طریق یک سازمان مجاز انجام شود.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید