تاریخ: ۲۴ دی ۱۴۰۱ - ۲۲:۵۰

بایدن متعهد شد قانون مالیات منصفانه را وتو کند

چندین جمهوری خواه مجلس نمایندگان ایالات متحده قانونی را پیشنهاد کرده اند که به طور قابل توجهی بودجه خدمات درآمد داخلی (IRS) را کاهش می‌دهد. این اقدام پس از آن صورت گرفت که کوین مک کارتی، رئیس مجلس تازه منتخب، اعلام کرد که بودجه اعطایی شده به آژانس مالیاتی ایالات متحده در سال گذشته را […]

چندین جمهوری خواه مجلس نمایندگان ایالات متحده قانونی را پیشنهاد کرده اند که به طور قابل توجهی بودجه خدمات درآمد داخلی (IRS) را کاهش می‌دهد. این اقدام پس از آن صورت گرفت که کوین مک کارتی، رئیس مجلس تازه منتخب، اعلام کرد که بودجه اعطایی شده به آژانس مالیاتی ایالات متحده در سال گذشته را به چالش خواهد کشید.
 
دولت بایدن با لایحه لغو بودجه برای اجرای قوانین مالیاتی IRS مخالف است
پس از آنکه کوین مک کارتی، رئیس مجلس نمایندگان ایالات متحده اعلام کرد قصد دارد بودجه ده‌ها میلیاردی را که سال گذشته برای سرویس درآمد داخلی (IRS) تصویب شده بود لغو کند، جمهوری خواهان مجلس به طرحی رای دادند که هدف آن حذف این قانون است. مالیات بر درآمد فدرال و جایگزینی آن با مالیات منصفانه و مالیات بر مصرف ملی که توسط هر ایالت جمع‌آوری می‌شود. این لایحه قانون حمایت از مالیات‌دهندگان خانواده و مشاغل کوچک نامیده می‌شود و خواستار لغو برخی از وجوهی است که در اختیار سازمان امور مالیاتی قرار گرفته است.
 

لایحه ۲۵ HR که همچنین به عنوان قانون مالیات منصفانه شناخته می‌شود، توسط نماینده Earl L Buddy Carter حمایت شد. این لایحه به جای اضافه کردن ۸۷,۰۰۰ مامور جدید برای مسلح کردن IRS علیه صاحبان مشاغل کوچک و آمریکایی متوسط، نیاز به این وزارتخانه را با ساده‌سازی کد مالیاتی با مقرراتی که برای مردم آمریکا مفید است و رشد و نوآوری را تشویق می‌کند، از بین می‌برد. کارتر در بیانیه ای گفت. بوروکرات‌های مسلح و غیرمنتخب نباید بیش از شما بر حقوق شما قدرت داشته باشند.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید