تاریخ: ۲۰ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۵

بایننس به ACSS ملحق شد

صرافی ارزهای دیجیتال بایننس به عضویت سازمانی درآمده است که برای رعایت تحریم‌ها آموزش می‌دهد. با این حرکت، بخشی از تلاش‌ها برای بهبود قابلیت‌های خود در این زمینه، بزرگترین پلتفرم معاملاتی دارایی‌های دیجیتال به باشگاهی از شرکت‌های چند ملیتی و موسسات مالی می‌پیوندد.   Binance به دنبال آموزش تحریم‌های اضافی برای تیم سازگاری خود است […]

صرافی ارزهای دیجیتال بایننس به عضویت سازمانی درآمده است که برای رعایت تحریم‌ها آموزش می‌دهد. با این حرکت، بخشی از تلاش‌ها برای بهبود قابلیت‌های خود در این زمینه، بزرگترین پلتفرم معاملاتی دارایی‌های دیجیتال به باشگاهی از شرکت‌های چند ملیتی و موسسات مالی می‌پیوندد.
 
Binance به دنبال آموزش تحریم‌های اضافی برای تیم سازگاری خود است
بایننس، پیشروترین صرافی ارزهای دیجیتال از نظر حجم معاملات روزانه، به Association of Certified Sanctions Specialists (ACSS) پیوسته است که برای بهبود صلاحیت متخصصان پیروی از تحریم‌ها در شرکت‌های جهانی کار می‌کند.
 
بایننس در بیانیه‌ای گفت:
ما از آموزش، پایگاه‌های اطلاعاتی جامع و شبکه‌های عمیق در ACSS برای تقویت بیشتر مهارت‌ها و تخصص تیم خود استفاده خواهیم کرد. همچنین ما اولین صرافی کریپتویی در بین اعضای ACSS ایم که در سال ۲۰۱۸ تأسیس شد.
 

این شرکت توضیح داد که به عنوان بخشی از فرآیند صدور گواهینامه، تمام متخصصان انطباق در تیم تحریم‌های بایننس و همچنین گزارش‌های پولشویی، عملیات انطباق و سرنخ‌های تحقیقات ویژه برای گذراندن دوره آموزشی با ACSS مورد نیاز خواهند بود.

 

این صرافی انتظار دارد که این آموزش تیم تحریم خود را با آخرین دستورالعمل‌های صادر شده توسط دفتر کنترل دارایی‌های خارجی وزارت خزانه‌داری ایالات متحده (OFAC) در مورد چگونگی توسعه برنامه‌های انطباق و اطمینان از درک کارشناسانش از خطرات نقض در حوزه‌های قضایی مختلف مجهز کند.

برچسب هااخبار صرافی بایننس

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید