تاریخ: ۲۹ آذر ۱۴۰۱ - ۲۲:۴۸

بایننس صرافی اندونزیایی Tokyocrypto را خریداری کرد

این اقدام اخیر این امکان را برای بایننس فراهم می‌کند تا پس از ممنوعیت توسط مقامات اندونزی، به طور قانونی در اندونزی فعالیت کند.   Tokyocrypto توسط بایننس خریداری شد ثابت شده است که زمستان کریپتو برای برخی غیرقابل تحمل است، اما سایر مشاغل از این اوضاع لذت می‌برند. بایننس در حال استفاده از شرایط […]

این اقدام اخیر این امکان را برای بایننس فراهم می‌کند تا پس از ممنوعیت توسط مقامات اندونزی، به طور قانونی در اندونزی فعالیت کند.
 
Tokyocrypto توسط بایننس خریداری شد
ثابت شده است که زمستان کریپتو برای برخی غیرقابل تحمل است، اما سایر مشاغل از این اوضاع لذت می‌برند. بایننس در حال استفاده از شرایط فعلی بازار برای گسترش به بازار آسیا با خرید سومین صرافی مجاز کریپتو خود است.
 

در ۱۹ دسامبر امسال، بایننس تایید کرد که سهامدار عمده صرافی ارزهای دیجیتال اندونزی Tokocrypto شده است و پس از استعفای Pang Xue Kai، بنیانگذار و مدیر عامل سابق آن، مدیر عامل جدیدی را منصوب کرد.

 

همانطور که توسط CNBC اندونزی گزارش شده است، بایننس قصد دارد تمام سهام توکوکریپتو را به صورت مرحله‌ای به دست‌آورد تا به طور قانونی در این کشور فعالیت کند، زیرا این صرافی دارای کلیه مجوزهای نظارتی از آژانس تنظیم مقررات معاملات آتی کالا (BAPPEBTI) است.

 

شایان ذکر است که بایننس از سال ۲۰۲۰ در Tokocrypto سرمایه گذاری کرده است، بنابراین رابطه طولانی و نزدیکی با صرافی اندونزی داشت.

برچسب هااخبار صرافی بایننس

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید