تاریخ: ۰۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

با افزایش ارزش اتریوم، هزینه‌های گس افزایش می‌یابد

در حالی که اتریوم، دومین دارایی ارز دیجیتال از نظر ارزش بازار، بیش از ۳۰ درصد در برابر دلار آمریکا در دو هفته گذشته افزایش یافته است، میانگین و متوسط هزینه گس شبکه بیش از ۵۰ درصد افزایش یافته است. در اولین روز سال ۲۰۲۳، میانگین هزینه گس برای اتر حدود ۲.۹۳ دلار برای هر […]

در حالی که اتریوم، دومین دارایی ارز دیجیتال از نظر ارزش بازار، بیش از ۳۰ درصد در برابر دلار آمریکا در دو هفته گذشته افزایش یافته است، میانگین و متوسط هزینه گس شبکه بیش از ۵۰ درصد افزایش یافته است. در اولین روز سال ۲۰۲۳، میانگین هزینه گس برای اتر حدود ۲.۹۳ دلار برای هر انتقال بود، اما امروزه میانگین هزینه ۵۴ درصد بیشتر و ۴.۵۲ دلار در هر انتقال است.
 
افزایش ارزش اتریوم منجر به افزایش هزینه تراکنش‌های Onchain می‌شود
ارسال اتریوم (ETH) پرهزینه‌تر می‌شود زیرا ارزش دارایی کریپتو در ۱۴ روز گذشته به شدت افزایش یافته است. در زمان نگارش این مقاله، اتر با قیمت ۱۶۵۳ دلار به ازای هر واحد معامله می‌شود، پس از رسیدن به بالاترین رقم ۱۶۶۶ دلار در هر واحد در مدت مشابه ۲۴ ساعته در ۲۱ ژانویه ۲۰۲۳.
 

جالب است بدانید: تاثیر ارتقای شانگهای در قیمت اتریوم

 

با افزایش ارزش اتریوم به دلار آمریکا، هزینه جابجایی اتر و هزاران توکن ERC20 نیز افزایش یافته است. داده‌های bitinfocharts.com نشان می‌دهد که در ۱ ژانویه ۲۰۲۳، میانگین هزینه گس اتر ۲.۹۳ دلار برای هر انتقال بود. ۱۸ روز بعد، میانگین کارمزد ارسال اتریوم ۵۴ درصد بیشتر و ۴.۵۲ دلار برای هر تراکنش شد.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید