تاریخ: ۲۹ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

با به‌روزرسانی شیباریوم، SHIB به اوج ۲ ماهه می‌رسد

به عنوان یک شبکه لایه ۲ برای اکوسیستم شیبا، تیم توسعه‌دهنده امیدوار است که سهم خود را در DeFi به دست بیاورد. با توجه به اینکه بازارهای کریپتو به ظاهر در مسیر بهبود هستند، تیم شیبا تصمیم گرفت آنچه را که شبکه شیباریوم در اختیار دارد، اعلام کند. اگرچه این تیم تاریخ دقیقی را برای […]

به عنوان یک شبکه لایه ۲ برای اکوسیستم شیبا، تیم توسعه‌دهنده امیدوار است که سهم خود را در DeFi به دست بیاورد. با توجه به اینکه بازارهای کریپتو به ظاهر در مسیر بهبود هستند، تیم شیبا تصمیم گرفت آنچه را که شبکه شیباریوم در اختیار دارد، اعلام کند. اگرچه این تیم تاریخ دقیقی را برای انتشار نسخه بتای Shibarium اعلام نکرد و به صراحت اعلام کرد که در مورد زمان انتشار آن نکاتی را ارائه نخواهند داد، اما اظهار داشت که چیزی تا عرضه نمانده است.
 
هزینه‌های گس کمتر در اولویت هستند
اولین و مهمترین ویژگی های وعده داده شده برای شیباریوم، هزینه گس کمتر است. هدف شبکه Shibarium به عنوان یک راه‌حل مقیاس‌پذیری که بر روی بلاکچین اتریوم ساخته شده است، این است که کاربران توکن‌های SHIB ،BONE و LEASH را از هزینه‌های گس بالایی که ممکن است در هنگام شلوغ شدن شبکه رخ دهد، در امان نگه دارد.
 

علاوه بر این، این تیم به امکان خارج شدن از زنجیره برای تراکنش‌های خصوصی بیشتر اشاره کرد که بسته به اینکه وضعیت را چگونه می‌بینید، می‌تواند دارایی یا بدهی برای شبکه باشد، زیرا این قابلیت می‌تواند طرفداران سکه حریم خصوصی و مجرمان سایبری را جذب کند.

 

هدف این لایه به‌عنوان یک پروتکل، روی شبکه‌های بلاکچین موجود است و امکان پردازش سریع‌تر، ارزان‌تر و خصوصی‌تر تراکنش‌های خارج از زنجیره را فراهم می‌کند، در حالی که همچنان بر امنیت بلاکچین متکی است.

برچسب هااخبار شیبا اینو

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید