تاریخ: ۱۶ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

بحث کامرون وینکلووس و بری سیلبرت بالا گرفت

کامرون وینکلووس و بری سیلبرت سال جدید را با هیجان آغاز می‌کنند! کامرون وینکلووس، یکی از بنیانگذاران جمینی، در نامه‌ای سرگشاده به بری سیلبرت گفت که Digital Currency Group تقریباً ۱.۶۷۵ میلیارد دلار به جنسیس بدهکار است.   بدهی ۱.۶۷۵ میلیارد دلاری بری سیلبرت به کامرون وینکلووس کامرون وینکلووس نامه‌ای سرگشاده به بری سیلبرت، بنیانگذار […]

کامرون وینکلووس و بری سیلبرت سال جدید را با هیجان آغاز می‌کنند! کامرون وینکلووس، یکی از بنیانگذاران جمینی، در نامه‌ای سرگشاده به بری سیلبرت گفت که Digital Currency Group تقریباً ۱.۶۷۵ میلیارد دلار به جنسیس بدهکار است.
 
بدهی ۱.۶۷۵ میلیارد دلاری بری سیلبرت به کامرون وینکلووس
کامرون وینکلووس نامه‌ای سرگشاده به بری سیلبرت، بنیانگذار Digital Currency Group، در توییتر به اشتراک گذاشت. از طرف بسیاری از مردم، او استدلال کرد که جنسیس، یکی از شرکت‌های تابعه DCG مبلغ ۹۰۰ میلیون دلار به آنها بدهکار است.
 
Winklevoss استدلال کرد که این دو شرکت فراتر از ترکیب هستند. وی همچنین مدعی شد که:
برای روشن شدن، این آشفتگی کاملاً ساخته خودتان است. Digital Currency Group (DCG) که شما موسس و مدیر عامل آن هستید، تقریباً به جنسیس مدیون است. ۱.۶۷۵ میلیارد دلار! این پولی است که جنسیس به کاربران Earn و سایر اعتباردهندگان بدهکار است. شما این پول را گرفتید تا به بازخرید سهام حریصانه، سرمایه‌گذاری‌های سرمایه‌گذاری غیر نقدینگی و معاملات Grayscale NAV دامن بزنید.
 
سیلبرت سریع پاسخ داد و گفت:
DCG 1.675 میلیارد دلار از جنسیس وام نگرفت.
 

DCG هرگز پرداخت سود به Geneiss را متوقف نکرده است. سررسید بعدی وام می ۲۰۲۳ است. DCG پیشنهادی را در ۲۹ دسامبر به جنسیس و مشاوران شما تحویل داد و هیچ پاسخی دریافت نکرد.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید