تاریخ: ۲۴ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۷

برادر مدیر سابق کوین بیس به ۱۰ ماه زندان محکوم شد

Nikhil Wahi پس از اعتراف به گناه به تجارت داخلی، پس از محکومیت زندان به هند اخراج خواهد شد. نیکیل واهی، برادر مدیر محصول سابق کوین بیس، ایشان واهی، به دلیل اعتراف گناه او به استفاده از ارتباط خانوادگی خود برای تجارت داخلی توکن‌های کریپتو به ۱۰ ماه زندان محکوم شده است. وی مجبور خواهد […]

Nikhil Wahi پس از اعتراف به گناه به تجارت داخلی، پس از محکومیت زندان به هند اخراج خواهد شد. نیکیل واهی، برادر مدیر محصول سابق کوین بیس، ایشان واهی، به دلیل اعتراف گناه او به استفاده از ارتباط خانوادگی خود برای تجارت داخلی توکن‌های کریپتو به ۱۰ ماه زندان محکوم شده است. وی مجبور خواهد شد ۸۹۲,۰۰۰ دلاری که از آن معاملات به دست آورده است را بازگرداند.
 
یک اشتباه وحشتناک
در ماه ژوئیه، نیکیل و ایشان واهی هر دو به این اتهام دستگیر شدند که او به برادرش اطلاعاتی در مورد لیست‌های آینده، کمی قبل از اعلام عمومی کوین بیس داده است. این به او اجازه داد تا قبل از اینکه سایر سرمایه‌گذاران بدانند، مقادیر زیادی پول در آن توکن‌ها سرمایه‌گذاری کند و مزیت ناعادلانه‌ای را به ارمغان آورد.
 

به گفته دادستانی، نیکیل با حداقل ۱۴ معامله به این روش که به ژوئن ۲۰۲۱ بازمی‌گردد، توانست تقریباً ۹۰۰, ۰۰۰ دلار در معاملات ۴۰ توکن مختلف سود کسب کند.

 

یکی از دوستان برادران به نام سامیر رامانی نیز در این پرونده شرکت داشت و به گروه کمک کرد تا در مجموع حدود ۱.۵ میلیون دلار درآمد داشته باشند. او نیز به کلاهبرداری متهم شد، اما همچنان آزاد است.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید