تاریخ: ۲۹ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

برادسکو نیز وارد دنیای کریپتو شد

برادسکو، یکی از بزرگترین بانک‌های برزیل و سومین بانک بزرگ در کل لاتام، با انتشار اولین اسکناس‌های اعتباری توکن شده خود، وارد دنیای ارزهای دیجیتال شده است. این عملیات که با مشارکت Bolsa OTC انجام شد، تقریباً ۲ میلیون دلار اسکناس اعتباری بانکی را که توسط برادسکو نیز توزیع شده بود، توکن کرد.   برادسکو […]

برادسکو، یکی از بزرگترین بانک‌های برزیل و سومین بانک بزرگ در کل لاتام، با انتشار اولین اسکناس‌های اعتباری توکن شده خود، وارد دنیای ارزهای دیجیتال شده است. این عملیات که با مشارکت Bolsa OTC انجام شد، تقریباً ۲ میلیون دلار اسکناس اعتباری بانکی را که توسط برادسکو نیز توزیع شده بود، توکن کرد.
 
برادسکو برنامه توکن‌سازی دارایی را راه‌اندازی کرد
برادسکو، یکی از بزرگترین بانک‌های برزیل و لاتام، وارد عصر کریپتو شده است و یکی از اولین مؤسساتی است که از فناوری بلاکچین در عملیات خود در برزیل استفاده می‌کند. این بانک در ۱۳ ژانویه ۲۰۲۳ اعلام کرد که اولین دسته از اسکناس‌های اعتباری بانکی را به ارزش تقریباً ۲ میلیون دلار به عنوان بخشی از یک برنامه آزمایشی برای آزمایش عملکرد این فناوری‌ها توکن کرده است.
 

این عملیات که برادسکو ادعا می‌کند اولین مورد نظارت و تایید بانک مرکزی کشور است، با مشارکت Bolsa OTC و با استفاده از یک سندباکس نظارتی انجام شد که به موسسات مالی اجازه می‌دهد این نوع آزمایش را با استفاده از فناوری‌های جدید انجام دهند.

 
در مورد اهمیت این موضوع، ادسون مورتو، مدیر اجرایی برادسکو، اظهار داشت:
ما همچنان به کار و آزمایش مزایای فناوری بلاکچین با استفاده از اکوسیستم نوآوری آن، Inovabra، ادامه می‌دهیم تا عملیات‌های جدید در دسترس مشتریان ما قرار گیرد.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید