تاریخ: ۰۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۲:۴۹

بررسی امکان راه‌اندازی مجدد صرافی FTX

پس از افشای اخیر مبنی بر اینکه بدهکاران و مدیران ورشکستگی FTX مبلغ ۵.۵ میلیارد دلار دارایی نقدی پیدا کرده اند، جان جی ری III، مدیر عامل جدید FTX، در اولین مصاحبه خود از زمان به دست گرفتن فرآیند بازسازی صرافی، این تجارت را مورد بحث قرار داد. ری در طول مصاحبه توضیح داد که […]

پس از افشای اخیر مبنی بر اینکه بدهکاران و مدیران ورشکستگی FTX مبلغ ۵.۵ میلیارد دلار دارایی نقدی پیدا کرده اند، جان جی ری III، مدیر عامل جدید FTX، در اولین مصاحبه خود از زمان به دست گرفتن فرآیند بازسازی صرافی، این تجارت را مورد بحث قرار داد. ری در طول مصاحبه توضیح داد که او برای احیای پلتفرم معاملات ارز دیجیتال که اکنون از بین رفته است، در تلاش است.
 
جان جی ری III، مدیر عامل FTX، احیای صرافی سقوط کرده کریپتو را بررسی می‌کند
جان جی ری سوم، مدیر عامل جدید FTX و مدیر ارشد بازسازی (CRO)، اولین مصاحبه خود را از زمان درخواست حمایت از ورشکستگی شرکت در ۱۱ نوامبر ۲۰۲۲ انجام داد. ری به وال استریت ژورنال (WSJ) گفت که ممکن است در راه‌اندازی مجدد صرافی ارزهای دیجیتال ارزشی وجود داشته باشد و تاکید کرد که همه گزینه‌ها روی میز است. مصاحبه ری به دنبال یک بیانیه مطبوعاتی و ارائه اخیر توسط تیم ورشکستگی و بدهکاران FTX بود که برای اطلاع کمیته طلبکاران بدون وثیقه منتشر شد.
 
ری به نشریه گفت:
اگر مسیری رو به جلو برای راه‌اندازی مجدد FTX وجود داشته باشد، ما نه تنها آن را بررسی خواهیم کرد، بلکه آن را انجام خواهیم داد.
 

ارائه به کمیته طلبکاران بدون وثیقه نشان داد که ۵.۵ میلیارد دلار از آنچه به عنوان دارایی‌های نقدی نامیده می‌شود، کشف شده است. با این حال، تعریف لیکویید همانطور که برای ذخیره SOL قفل شده و حافظه پنهان توکن FTX یا همان FTT اعمال می‌شود، قابل بحث است. علاوه بر ۵.۵ میلیارد دلار کشف شده، تیم ورشکستگی توضیح داد که می‌توان ۴.۵ میلیارد دلار دیگر را با فروش شرکت‌های تابعه و بازاریابی املاک FTX در باهاما به دست‌آورد. ری گفت سهامدارانی وجود دارند که بدهکاران با آنها کار می‌کنند و آنچه را که به عنوان یک تجارت بادوام می‌بینند شناسایی کرده اند.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید