تاریخ: ۳۰ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۵

بررسی لایحه ارزهای دیجیتال دولت هند

دولت هند به‌روزرسانی‌هایی را در مورد لایحه ارزهای دیجیتال و بررسی صرافی‌های کریپتویی در Lok Sabha، مجلس سفلی پارلمان هند ارائه کرده است. وزیر امور خارجه در وزارت دارایی گفت دارایی‌های دیجیتالی بدون مرز هستند و نیاز به همکاری بین‌المللی برای جلوگیری از آربیتراژ نظارتی دارند.   پاسخ دولت هند به سوالات مربوط به لایحه […]

دولت هند به‌روزرسانی‌هایی را در مورد لایحه ارزهای دیجیتال و بررسی صرافی‌های کریپتویی در Lok Sabha، مجلس سفلی پارلمان هند ارائه کرده است. وزیر امور خارجه در وزارت دارایی گفت دارایی‌های دیجیتالی بدون مرز هستند و نیاز به همکاری بین‌المللی برای جلوگیری از آربیتراژ نظارتی دارند.
 
پاسخ دولت هند به سوالات مربوط به لایحه و مقررات کریپتو
دولت هند روز دوشنبه به سؤالی درباره ارز دیجیتال و مقررات آن توسط اعضای مختلف Lok Sabha، مجلس سفلی هند پاسخ داد.
 

بهارتروهاری مهتاب، نماینده مجلس از وزیر دارایی خواست وضعیت فعلی لایحه ارزهای دیجیتال را که قرار بود در جلسه زمستانی ۲۰۲۱ مجلس ارائه شود و بازه زمانی طرح ارز دیجیتال و زمان‌بندی لایحه ارز دیجیتال و متعاقباً برای ورودی‌های عمومی باز باشد را بیان کند.

 

بیشتر بدانید: قوانین ارزهای دیجیتال در هند

 
Pankaj Chaudhary، وزیر دولت در وزارت دارایی، بدون ارائه چارچوب زمانی مشخص، پاسخ داد:
دارایی‌های کریپتویی طبق تعریف بدون مرز هستند و برای جلوگیری از آربیتراژ نظارتی نیاز به همکاری بین المللی دارند. بنابراین، هر قانونگذاری در این زمینه تنها با همکاری بین المللی قابل توجه در ارزیابی خطرات و منافع و تکامل طبقه‌بندی و استانداردهای رایج می‌تواند مؤثر باشد.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید