تاریخ: ۲۷ آذر ۱۴۰۱ - ۲۲:۴۸

بررسی کمک‌های مالی سیاسی بنکمن فراید

به گزارش نیویورک تایمز، دادستان‌های فدرال اطلاعاتی را در مورد کمک‌های مالی مدیر عامل سابق FTX و برخی از همکارانش به دموکرات‌ها و جمهوری‌خواهان درخواست کردند. در پی رسوایی FTX، برخی از سیاستمداران قبلاً کمک‌های مالی خود را پس داده اند یا آنها را به امور خیریه اهدا کرده اند.   کمک‌های مالی سیاسی بنکمن […]

به گزارش نیویورک تایمز، دادستان‌های فدرال اطلاعاتی را در مورد کمک‌های مالی مدیر عامل سابق FTX و برخی از همکارانش به دموکرات‌ها و جمهوری‌خواهان درخواست کردند. در پی رسوایی FTX، برخی از سیاستمداران قبلاً کمک‌های مالی خود را پس داده اند یا آنها را به امور خیریه اهدا کرده اند.
 
کمک‌های مالی سیاسی بنکمن فراید داستان‌ساز شد
به گزارش نیویورک تایمز که به نقل از منابع ناشناس منتشر شد، دادستان‌های فدرال ایالات متحده به دنبال اطلاعات بیشتر در مورد کمک‌های مالی سیاسی به قانون‌گذاران دموکرات و جمهوری خواه هستند که توسط سم بنکمن فراید، مدیر عامل سابق FTX و دو مدیر اجرایی که با آنها کار می‌کرد، ارائه شده است.
 

در این گزارش آمده است از زمانی که بنکمن فراید در روز دوشنبه دستگیر شد، دادستان‌ها با نمایندگان کمپین‌ها و کمیته‌هایی که میلیون‌ها دلار از بنکمن فراید دریافت کرده اند و همکارانش در شرکت‌های دیگری که او موسس آن بود تماس گرفته اند.

 

به گزارش نیویورک تایمز، دادستانی از دفتر دادستانی ایالات متحده در ناحیه جنوبی نیویورک ایمیلی به یک شرکت حقوقی که نماینده گروه‌های سیاسی برجسته دموکرات بود ارسال کرد و در آن اطلاعاتی درباره کمک‌های مالی بنکمن فراید و همکارانش درخواست کرد. این رسانه خبری گفت که سازمان‌های کمپین، PACهای بزرگ و نماینده Hakeem Jeffries از جمله کسانی بودند که ایمیل دریافت کردند.

 

بر اساس این گزارش، در پی سقوط رسوایی صرافی ارزهای دیجیتال، جفریس و سایر سیاستمداران یا کمک‌های مالی مرتبط با FTX را پس داده اند یا پول را به خیریه داده اند. کمیته ملی دموکرات، همراه با کمیته‌های تبلیغاتی سنا و مجلس نمایندگان این حزب، اوایل این هفته اعلام کردند که قصد دارند بیش از یک میلیون دلار کمک مالی از بنکمن فراید را برگردانند.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید