تاریخ: ۰۳ دی ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۵

برنامه آموزشی بلاکچین بایننس در قزاقستان

صرافی ارزهای دیجیتال Binance پشت ابتکاری برای واجد شرایط کردن دانشجویان دانشگاهی در قزاقستان برای کار در این صنعت است. بر اساس توافق با دولت، دوره بلاکچین به برنامه‌های درسی موسسات آموزش عالی در سراسر کشور اضافه می‌شود.   صرافی بایننس برای کمک به آموزش بلاکچین در دانشگاه‌های قزاقستان بایننس، بزرگترین صرافی رمزارز جهان، در […]

صرافی ارزهای دیجیتال Binance پشت ابتکاری برای واجد شرایط کردن دانشجویان دانشگاهی در قزاقستان برای کار در این صنعت است. بر اساس توافق با دولت، دوره بلاکچین به برنامه‌های درسی موسسات آموزش عالی در سراسر کشور اضافه می‌شود.
 
صرافی بایننس برای کمک به آموزش بلاکچین در دانشگاه‌های قزاقستان
بایننس، بزرگترین صرافی رمزارز جهان، در حال راه‌اندازی یک برنامه آموزشی در قزاقستان است. بر اساس بیانیه مطبوعاتی که روز سه‌شنبه منتشر شد، پلتفرم تجاری در حال آماده شدن برای ارائه آموزش بلاکچین به بیش از ۴۰,۰۰۰ دانشجو تا سال ۲۰۲۶ در دانشگاه‌ها و کالج‌های سراسر این کشور آسیای مرکزی است.
 

بایننس در این ابتکار با آزمایشگاه تحقیقاتی مرکز بلاکچین که توسط مرکز توسعه پرداخت و فناوری‌های مالی بانک ملی قزاقستان (NBK) و مرکز مالی بین المللی آستانه (AIFC)، وزارت توسعه دیجیتال و وزارت آموزش و پرورش همکاری می‌کند.

 

این پروژه بر اساس تفاهم‌نامه همکاری با این سازمان‌های دولتی به امضای ژاسلان مادی اف، مدیر کل بایننس قزاقستان، اجرا خواهد شد. مطابق با توافق، صرافی مواد آموزشی و پشتیبانی از دوره پایه بلاکچین و انطباق را ارائه خواهد کرد.

برچسب هااخبار صرافی بایننس

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید