تاریخ: ۰۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۲:۴۸

برگزاری دادگاه SEC و Grayscale در ماه مارس

طبق گزارش‌ها، بزرگترین مدیر دارایی دیجیتال جهان، Grayscale، استدلال‌های خود را در رابطه با راه‌اندازی احتمالی ETF بیت کوین در ایالات متحده در ۷ مارس در دادگاه ارائه خواهد کرد. کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) علیه این موضوع بحث خواهد کرد.   چیزی تا دادگاه نمانده است Grayscale قصد خود را برای […]

طبق گزارش‌ها، بزرگترین مدیر دارایی دیجیتال جهان، Grayscale، استدلال‌های خود را در رابطه با راه‌اندازی احتمالی ETF بیت کوین در ایالات متحده در ۷ مارس در دادگاه ارائه خواهد کرد. کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) علیه این موضوع بحث خواهد کرد.
 
چیزی تا دادگاه نمانده است
Grayscale قصد خود را برای معرفی یک صندوق قابل معامله در بورس (ETF) برای بیت کوین در ایالات متحده چندین بار نشان داده است، اما تاکنون فایده‌ای نداشته است. SEC در ژوئن سال گذشته عرضه این محصول را رد کرد.
 

Craig Salm، مدیر ارشد حقوقی Grayscale، در سال ۲۰۲۱ اظهار داشت که SEC ممکن است دیدگاه روشن در مورد ETFها داشته باشد، اما باید احتمال معقولی در این مورد داشته باشد. مدیرعامل مایکل سوننشاین پا را فراتر گذاشت و قول داد که از سازمان دیده‌بان به دلیل رد ابتکار شرکت شکایت کند.

 

طبق پوشش اخیر، دادگاه استیناف ناحیه کلمبیا به هر دو طرف دستور داد تا در ۷ مارس در دادگاه برای ارائه دیدگاه خود ملاقات کنند. Grayscale قبلاً انتظار داشت که نبرد حقوقی در سه ماهه دوم سال ۲۰۲۳ آغاز شود.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید