تاریخ: ۰۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۰

برگزاری مجمع عمومی سالیانه بیمه اتکایی امین

مدیرعامل بیمه آسیا و هیات همراه، در بازدید از ساختمان شماره چهار بیمه آسیا، با مدیران و کارکنان معاونت امور استان ها و شبکه فروش به گفت و گو  پرداختند.

به گزارش روابط عمومی بیمه اتکایی امین، مجمع عمومی عادی سالیانه این شرکت روز سه شنبه ۲۷ دی ماه ساعت ۱۴:۳۰ با حضور ۹۱/۵ درصد سهامداران یا نمایندگان قانونی آنان و همچنین اکثریت اعضاء هیأت‌مدیره، مدیرعامل، بازرس قانونی و نمایندگان محترم سازمان بورس اوراق بهادار و بیمه مرکزی در سالن رازی مرکز همایش های جزیره کیش برگزار شد.

بر اساس این گزارش، مجمع عمومی بیمه اتکایی امین پس از خیرمقدم خسرو حقیقی پناه رئیس مجمع و رئیس هیأت مدیره به سهامداران و سایر مدعوین آغاز شد. این مجمع پس از قرائت گزارش هیأت‌مدیره به مجمع عمومی عادی صاحبان سهام توسط موسی رضایی مدیرعامل شرکت و ارائه گزارش بازرس و حسابرس مستقل قانونی، مجمع صورت‌های مالی دوره مالی منتهی به ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ را با اکثریت آراء تصویب کرد. همچنین معاملات موضوع ماده ۱۲۹ لایحه قانونی اصلاح قسمتی از قانون تجارت با اکثریت آراء مورد تصویب و تنفیذ مجمع قرار گرفت. مجمع با اکثریت آراء با تقسیم ۴۰۰ ریال از ۵۷۲ ریال سود دوره مالی منتهی به ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ بین سهامداران را تصویب کرد.
این گزارش می افزاید، مجمع با اکثریت آراء حاضرین در جلسه و با رعایت ماده ۱۴۷ لایحه قانونی اصلاح قسمتی از قانون تجارت، «مؤسسه حسابرسی رایمند و همکاران» را به عنوان حسابرس و بازرس اصلی شرکت و «مؤسسه بهراد مشاور» را به عنوان بازرس علی‌البدل برای مدت یک سال انتخاب کردند. همچنین، امیرتیمور پاینده به عنوان اکچوئر اصلی و مریم تیموریان به عنوان اکچوئر علی البدل برای سال آینده انتخاب شدند.
شایان ذکر است، در ادامه مجمع با اکثریت آراء روزنامه های کثیرالانتشار دنیای اقتصاد و عصر اقتصاد را برای درج آگهی‌های شرکت در سال مالی ۱۴۰۲ انتخاب کرد.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید