تاریخ: ۱۸ دی ۱۴۰۱ - ۲۲:۴۹

بعید است که CBDC مکزیک تا سال ۲۰۲۴ آماده شود

ارز دیجیتال بانک مرکزی مکزیک (CBDC)، پزوی دیجیتال، بعید است که تا سال ۲۰۲۴ آماده شود، همانطور که در سال ۲۰۲۱ توسط دولت مکزیک اعلام شد. در بیانیه‌ای، نمایندگان Banxico، بانک مرکزی مکزیک، اعلام کردند که توسعه این ارز هنوز در مراحل اولیه است و هنوز تاریخی برای عرضه آن مشخص نشده است.   تاریخ […]

ارز دیجیتال بانک مرکزی مکزیک (CBDC)، پزوی دیجیتال، بعید است که تا سال ۲۰۲۴ آماده شود، همانطور که در سال ۲۰۲۱ توسط دولت مکزیک اعلام شد. در بیانیه‌ای، نمایندگان Banxico، بانک مرکزی مکزیک، اعلام کردند که توسعه این ارز هنوز در مراحل اولیه است و هنوز تاریخی برای عرضه آن مشخص نشده است.
 
تاریخ راه‌اندازی CBDC مکزیک هنوز مشخص نشده است
 
در ۲۹ دسامبر ۲۰۲۱، دولت مکزیک توسعه پزوی دیجیتال خود را از طریق رسانه‌های اجتماعی اعلام کرد که در حدود سال ۲۰۲۴ راه‌اندازی خواهد شد. با این حال، طبق اطلاعات جدیدی که از Banxico به دست می‌آید، این جدول زمانی بیش از پیش بعید است که محقق شود.
 

به گفته منابع محلی، ارز دیجیتال بانک مرکزی مکزیک (CBDC) هنوز در مراحل اولیه توسعه است و اداره کل سیستم‌های پرداخت و زیرساخت‌های بازار، بخش بانکی که وظیفه ساخت آن را بر عهده دارد، هنوز در حال تعیین الزامات صدور آن است.

 
Banxico درباره تاریخ احتمالی صدور پزوی دیجیتال اظهار داشت:
نتیجه این مرحله اولیه مستلزم تهیه بودجه‌ای است که در حال حاضر در حال تعیین است و به نوبه خود امکان تعیین تاریخ احتمالی را فراهم می‌کند که در آن CBDC مذکور در دسترس خواهد بود.
 

علاوه بر این، فاش شد که بیش از ۵۰۰,۰۰۰ دلار برای توسعه این ارز در سال ۲۰۲۲ استفاده شده است که از منابع مالی ارائه شده توسط Banxico اختصاص یافته است.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید