تاریخ: ۲۰ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۵

بلاک مخفیانه توسط Alameda تأمین مالی شده است

در ۹ دسامبر ۲۰۲۲، سارا فیشر، خبرنگار اکسیوس، متوجه شد آلامدا ریسرچ، شرکت بازرگانی منقرض شده‌ای که توسط سم بنکمن فراید تاسیس شده است، به طور مخفیانه بودجه مدیر عامل را تامین می‌کند. بر اساس این گزارش، منابع می‌گویند که Michael McCaffrey، مدیر اجرایی The Block در یک پرداخت، ۱۶ میلیون دلار دریافت کرده و […]

در ۹ دسامبر ۲۰۲۲، سارا فیشر، خبرنگار اکسیوس، متوجه شد آلامدا ریسرچ، شرکت بازرگانی منقرض شده‌ای که توسط سم بنکمن فراید تاسیس شده است، به طور مخفیانه بودجه مدیر عامل را تامین می‌کند. بر اساس این گزارش، منابع می‌گویند که Michael McCaffrey، مدیر اجرایی The Block در یک پرداخت، ۱۶ میلیون دلار دریافت کرده و از این پول برای خرید یک آپارتمان در باهاما استفاده کرده است.
 
مدیر عامل بلاک ۳ پرداخت ۴۳ میلیون دلاری از Alameda Research دریافت کرد و از یک پرداخت برای خرید یک آپارتمان در باهاما استفاده کرد
جامعه توییتر در حال بحث درباره افشاگری جدیدی است که به بنیانگذار FTX سم بنکمن فراید (SBF) و شرکت تجاری او در Alameda Research مرتبط است. بنا به گزارش، The Block بیش از یک سال توسط Alameda تامین مالی شد و یک قسمت از بودجه (۱۶ میلیون دلار) به آپارتمانی در باهاما اختصاص یافت.
 

این خبر توسط سارا فیشر، گزارشگر Axios در ۹ دسامبر ۲۰۲۲ گزارش شد و گزارشگر خاطرنشان کرد که کارمندان The Block درست قبل از انتشار گزارش اختصاصی از وضعیت آگاه شدند.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید