تاریخ: ۲۳ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۴۹
2

بلک راک نسبت به رکود بی‌سابقه در سال ۲۰۲۳ هشدار داد

بلک راک، یکی از بزرگترین شرکت‌های مدیریت دارایی در جهان، هشدار داده است که در سال ۲۰۲۳ رکودی متفاوت از سایر رکودهای گذشته اتفاق خواهد افتاد. به عنوان بخشی از گزارش چشم انداز جهانی ۲۰۲۳ که اخیراً منتشر شده است، بلک راک بیان می‌کند که در دنیایی که توسط اقتصاد مبتنی بر عرضه و سطوح […]

بلک راک، یکی از بزرگترین شرکت‌های مدیریت دارایی در جهان، هشدار داده است که در سال ۲۰۲۳ رکودی متفاوت از سایر رکودهای گذشته اتفاق خواهد افتاد. به عنوان بخشی از گزارش چشم انداز جهانی ۲۰۲۳ که اخیراً منتشر شده است، بلک راک بیان می‌کند که در دنیایی که توسط اقتصاد مبتنی بر عرضه و سطوح بالای تورم تعریف شده است، یک چیز اقتصادی جدید مورد نیاز است.
 
بلک راک رکود و تورم مداوم را پیش‌بینی می‌کند
بلک راک، یک شرکت مدیریت دارایی و سرمایه‌گذاری، پیش‌بینی‌های خود را برای سال آینده ارائه کرده است. این شرکت که تخمین زده می‌شود ۸ تریلیون دلار دارایی تحت مدیریت داشته باشد، دوره‌ای از رکود ناشی از سیاست‌های بانک‌های مرکزی برای کنترل تورم را پیش‌بینی می‌کند. با این حال، طبق گزارش چشم انداز جهانی ۲۰۲۳، این رکود با رکودهای قبلی متفاوت خواهد بود.
 
در این گزارش توضیح داده شده است:
رکود اقتصادی در حالی پیش‌بینی می‌شود که بانک‌های مرکزی در تلاش برای مهار تورم هستند. این برعکس رکودهای گذشته است. به نظر ما سیاست سست در راه کمک به حمایت از دارایی‌های ریسکی نیست.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید