تاریخ: ۳۰ آذر ۱۴۰۱ - ۲۲:۴۸

بنکمن فراید روز چهارشنبه به ایالات متحده بازگشت

پس از دستگیری توسط نیروی پلیس سلطنتی باهاما، SBF از طرح‌های خود برای مقاومت در برابر استرداد صرف نظر کرد. سم بنکمن فراید، رئیس سابق صرافی شکست خورده ارزهای دیجیتال FTX، از روز چهارشنبه به ایالات متحده بازمی‌گردد. بر اساس گزارش جدید NBC News، این موضوع توسط Doan Cleare، کمیسر موقت اصلاحات اداره خدمات اصلاحی […]

پس از دستگیری توسط نیروی پلیس سلطنتی باهاما، SBF از طرح‌های خود برای مقاومت در برابر استرداد صرف نظر کرد. سم بنکمن فراید، رئیس سابق صرافی شکست خورده ارزهای دیجیتال FTX، از روز چهارشنبه به ایالات متحده بازمی‌گردد. بر اساس گزارش جدید NBC News، این موضوع توسط Doan Cleare، کمیسر موقت اصلاحات اداره خدمات اصلاحی باهاما فاش شد.
 
بنکمن فراید چهارشنبه به ایالات متحده بازگشت
بنکمن فراید که در حال حاضر در زندان فاکس هیل باهاما به سر می‌برد، از حق خود برای اعتراض به استرداد به ایالات متحده چشم پوشی کرد و مدارک لازم را برای این روند امضا کرد.
 

کلیر دلیل این اقدام را فاش نکرد اما خاطرنشان کرد که مبارزه با استرداد ممکن است سال‌ها طول بکشد. او در بیانیه‌ای به روزنامه باهامانی گفت که بنکمن فراید ترجیح می‌دهد آن زمان را در ایالات متحده بگذراند تا باهاما، علیرغم اینکه این کشور جزیره‌ای از سال ۲۰۲۱ میزبان FTX است.

 

جرون رابرتز، وکیل مدافع SBF، تأیید کرد که مدیر اجرایی سابق به طور داوطلبانه موافقت کرد که داوطلبانه به ایالات متحده آمریکا مسترد شود. برخی گزارش‌ها ادعا کردند که بنیانگذار FTX توسط ماموران FBI در یک هواپیمای غیرتجاری اسکورت خواهد شد.

 

بنکمن فراید در ۱۲ دسامبر توسط پلیس باهاما دستگیر و در زندان بدنام فاکس هیل نگهداری شد. این مرد ۳۰ ساله متهم به سوء استفاده از میلیاردها دلار سپرده‌گذاری شده در صرافی رمزارز FTX است که ماه گذشته برای حمایت از ورشکستگی فصل ۱۱ درخواست داده بود. یک روز پس از دستگیری او، یک قاضی باهامایی درخواست بنکمن فراید برای وثیقه را رد کرد و میلیاردر سابق را یک خطر فرار خواند.

 

مدیر اجرایی با اتهامات متعددی از سوی سه سازمان دولتی جداگانه، وزارت دادگستری (DOJ)، کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) و کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) مواجه است.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید