تاریخ: ۲۲ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶
2

بنیانگذار جمینی، DCG را به اظهارات نادرست متهم کرد

کامرون وینکلووس، مدیر عامل جمینی، نامه سرگشاده دیگری را خطاب به اعضای هیئت مدیره Digital Currency Group (DCG) در توییتر منتشر کرد. در این نامه، Winklevoss شرکت DCG و مدیر عامل شرکت Barry Silbert را متهم به تصمیم‌گیری ضعیف با صندوق سرمایه‌گذاری منحل شده Three Arrows Capital (3AC) می‌کند و ادعا می‌کند که DCG یک […]

کامرون وینکلووس، مدیر عامل جمینی، نامه سرگشاده دیگری را خطاب به اعضای هیئت مدیره Digital Currency Group (DCG) در توییتر منتشر کرد. در این نامه، Winklevoss شرکت DCG و مدیر عامل شرکت Barry Silbert را متهم به تصمیم‌گیری ضعیف با صندوق سرمایه‌گذاری منحل شده Three Arrows Capital (3AC) می‌کند و ادعا می‌کند که DCG یک کمپین دروغ را به منظور فریب کاربران Gemini و Earn ترتیب داده است. Winklevoss از هیئت مدیره DCG درخواست می‌کند که Silbert را از سمت خود به عنوان مدیرعامل برکنار کند، زیرا Gemini معتقد است با Silbert هیچ مسیری به جلو وجود ندارد.
 
مناقشه جمینی و Digital Currency Group (DCG) با نامه سرگشاده دیگری ادامه دارد
حدود یک هفته پیش در مورد نامه سرگشاده کامرون وینکلووس، یکی از بنیانگذاران صرافی Gemini به مدیر عامل Digital Currency Group (DCG)، بری سیلبرت، گزارش داد. وینکلووس در این نامه از سیلبرت خواست تا به مسائل نقدینگی بین جمینی و شرکت تابعه DCG، جنسیس گلوبال کپیتال رسیدگی کند. Winklevoss، مدیر اجرایی Gemini، ادعا کرد که DCG مبلغ ۱.۶۷۵ میلیارد دلار به بازوی وام‌دهی جنسیس بدهکار است. با این حال، سیلبرت به شدت اظهارات وینکلووس را پس از علنی شدن نامه به چالش کشید.
 
سیلبرت در آن زمان در توییتی نوشت:
دی‌سی‌جی ۱.۶۷۵ میلیارد دلار از جنسیس وام نگرفت. DCG هرگز پرداخت سود به جنسیس را از دست نداده است و در تمام وام‌های معوقه، پرداخت کرده است. سررسید بعدی وام می ۲۰۲۳ است.
 

پس از بیانیه سیلبرت، Winklevoss همچنان از Silbert و DCG خواست تا اقدامی انجام دهند و مهلتی برای DCG تعیین کرد که تا ۸ ژانویه ۲۰۲۳ پاسخ دهد. مشخص نیست که آیا DCG یا Silbert تلاشی برای حل مشکل با Gemini انجام داده اند یا خیر. نامه ارسال شده به هیئت مدیره DCG حاکی از آن است که هیچ توافقی در این بازه زمانی حاصل نشده است.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید