تاریخ: ۲۵ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

بنیانگذار FTX در انتظار محاکمه است

مدیر عامل سابق FTX، سم بنکمن فراید (SBF)، یک خبرنامه Substack را در ۱۲ ژانویه ۲۰۲۳ منتشر کرده است و اولین پست با عنوان FTX Pre-Mortem Overview است. در این پست، SBF ادعا می‌کند که یک حرکت شدید، سریع و هدفمند که توسط مدیر عامل Binance رخ داد، آلامدا را ورشکست کرد. در این پست […]

مدیر عامل سابق FTX، سم بنکمن فراید (SBF)، یک خبرنامه Substack را در ۱۲ ژانویه ۲۰۲۳ منتشر کرده است و اولین پست با عنوان FTX Pre-Mortem Overview است. در این پست، SBF ادعا می‌کند که یک حرکت شدید، سریع و هدفمند که توسط مدیر عامل Binance رخ داد، آلامدا را ورشکست کرد. در این پست به ادعاهای مطرح شده توسط همکاران سابق او، مدیر عامل سابق آلامدا، کارولین الیسون و یکی از بنیانگذاران FTX، گری وانگ اشاره‌ای نشده است. مدیر سابق FTX همچنین در خانه خود در پالو آلتو با خبرنگار Puck News تئودور شلیفر مصاحبه‌ای انجام داد.
 
مدیر عامل سابق FTX با اتهامات کلاهبرداری مبارزه می‌کند و در پست جدیدش بی‌گناهی خود را حفظ می‌کند
یکی از بنیانگذاران FTX، سم بنکمن فراید (SBF)، در چند وقت اخیر از زمان دستگیری و حضور در دادگاه اولیه در برابر قاضی ناحیه جنوبی نیویورک، پر سر و صداتر بوده است. در ۱۲ ژانویه ۲۰۲۳، SBF یک خبرنامه Substack به نام SBF’s Substack را آغاز کرد و اولین پست خود را در مورد سقوط FTX و Alameda Research، شرکت تجاری کمی که در سال ۲۰۱۹ تأسیس کرد، منتشر کرد. در اولین پست، SBF اصرار دارد که او هیچ وجه مشتری را سرقت نکرده است.
 
مدیر عامل سابق FTX نوشت:
من پولی را دزدی نکردم و مطمئناً میلیاردها دلار را هم دور نزدم.
 

SBF همچنین تاکید کرد که او آلامدا را در چند سال گذشته اداره نکرده است. او اظهار داشت که سه عامل در سقوط FTX و Alameda نقش داشته است، از جمله تورم ترازنامه Alameda و شکست Alameda در حفاظ کافی از قرار گرفتن در معرض بازار خود. علاوه بر این، SBF معتقد است که آخرین میخ تابوت برای FTX توسط Changpeng Zhao، مدیرعامل بایننس زده شده است.

 
در پست Substack، سم بنکمن فراید گفت:
در نوامبر ۲۰۲۲، یک حرکت شدید، سریع و هدفمند که توسط مدیر عامل بایننس رخ داد، آلامدا را ورشکست کرد.

برچسب هااخبار صرافی بایننس

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید