تاریخ: ۰۲ دی ۱۴۰۱ - ۲۲:۵۱

بنیانگذار Polygon شتاب‌دهنده Web3 را راه‌اندازی کرد

Sandeep Nailwal، بنیانگذار Polygon، راه‌اندازی Beacon، یک شتاب‌دهنده جدید Web3 را اعلام کرد. بنیانگذار پالیگان، Sandeep Nailwal، تیمی از بنیانگذاران را جمع‌آوری کرده است که از کل اکوسیستم Web3 جمع‌آوری شده اند و یک شتاب دهنده راه‌اندازی کرده است تا رشد آینده صنعت نوپا را تقویت کند.   Beacon وارد می‌شود Beacon یک شتاب دهنده […]

Sandeep Nailwal، بنیانگذار Polygon، راه‌اندازی Beacon، یک شتاب‌دهنده جدید Web3 را اعلام کرد. بنیانگذار پالیگان، Sandeep Nailwal، تیمی از بنیانگذاران را جمع‌آوری کرده است که از کل اکوسیستم Web3 جمع‌آوری شده اند و یک شتاب دهنده راه‌اندازی کرده است تا رشد آینده صنعت نوپا را تقویت کند.
 
Beacon وارد می‌شود
Beacon یک شتاب دهنده Web3 است که توسط بنیانگذاران Web3، از جمله Nailwal و سایر نام‌های شناخته شده در این زمینه ساخته شده است.
 
افرادی که در این کار نقش دارند، عبارتند از:

Uri Stav
Prateek Sharma
Kenzi Wang
Jack Lu

 

لیست کامل افرادی که در این پروژه مشارکت دارند را می‌توانید در اینجا مشاهده کنید. هدف اصلی شتاب‌دهنده کمک به بنیانگذاران Web3 با چالش‌های صنعت است.

 
نیلوال در این باره گفت:
اغلب می‌شنوید که ساخت یک استارتاپ web2 مانند دویدن در یک دوی ماراتن است و بنیانگذاران وب۳ باید دونده سرعت باشند. این طرز فکر اشتباه است. ایجاد وب۳ یک ورزش کاملاً متفاوت است. دویدن نیست، مثل اسکی است. در Beacon، می‌دانیم که نمی‌توانید از همان web2 playbook برای موفقیت در web3 پیروی کنید. از طریق جلسات هفتگی و مشاوره عملی، ما به بنیانگذاران خود یاد می‌دهیم که چگونه اسکی کنند. بازاریابی متفاوت است، ایجاد جامعه متفاوت است، راه‌اندازی یک پروژه متفاوت است. تأسیس در وب۳ یک چیز متفاوت است و ما به بنیانگذاران خود کمک می‌کنیم تا در این چشم‌انداز جدید حرکت کنند.

برچسب هااخبار وب۳

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید