تاریخ: ۲۹ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

به‌روزرسانی‌ جدید، عامل صعود قیمت آوه

بلاک چین آوه جدیدترین به‌روزرسانی خود را در این هفته اجرا می‌کند. کاربران و سرمایه‌گذاران با استقبال از این پیشرفت باعث افزایش قیمت آوه (AAVE) شده‌‌اند.

به گزارش شبکه اطلاع‌رسانی طلا و ارز به نقل از کوین ادیشن، آوه، یک پروتکل مالی غیر متمرکز با منبع باز است که در این هفته بنا دارد جدیدترین به‌روزرسانی خود را معرفی کند. به گفته‌ی یکی از خبرنگاران مشهور حوزه‌ی کریپتو به نام کالینز وو، خبر انجام قریب‌الوقوع این به‌روزرسانی توسط یکی از دست‌اندرکاران این پروتکل فاش شده است. طبق توضیحات کالینز وو، در این به‌روزرسانی کارکردهای میان‌زنجیره‌ای یا کراس‌چین، ابزار مشارکت‌های اجتماعی و هزینه‌های تراکنش در بلاک چین آوه بهبود می‌یابند.
پس از اجرای این به‌روزرسانی انتظار می‌رود هزینه‌های تراکنش در بلاک چین آوه تا ۲۵ درصد کاهش یافته، این پروتکل کارآمدتر شده و همچنین، آماده‌ی ‌پذیرش ‌به‌روزرسانی‌های دیگر شود.
این به‌روزرسانی شور و هیجان جامعه‌ی کاربران آوه و سرمایه‌گذاران کریپتو را افزایش داده است. با توجه به مزایایی که این به‌روزرسانی می‌تواند برای کاربران این شبکه به همراه داشته باشد، آن‌ها اقدام به سرمایه‌گذاری در آوه کرده‌اند. آوه (AAVE) سال ۲۰۲۳ را با حرکت صعودی آغاز کرده و قیمت آن طی دو هفته از حدود ۵۰ دلار به بالای ۸۰ دلار رسیده است.
در طول هفده روزی که از سال ۲۰۲۳ می‌گذرد، آوه ۱۴ کندل روزانه‌ی سبز را به ثبت رسانده است. با توجه به خوش‌بینی کاربران به آینده‌ی این پلتفرم و بهبود کارایی احتمالی آن پس از انجام به‌روزرسانی، مومنتوم صعودی در این توکن همچنان پایدار مانده است.
هم‌اکنون، در لحظه‌ی نگارش این مطلب –  در حوالی ساعت ۱۴:۳۰ روز چهارشنبه ۱۸ ژانویه / ۲۸ دی – آوه (AAVE) با ۳.۰۳ درصد افزایش نسبت به روز گذشته با قیمت ۸۳.۷۵ دلار معامله می‌شود. عملکرد هفتگی این توکن نیز تاکنون بسیار درخشان بوده است. ارزش آوه نسبت به هفت روز گذشته ۳۶.۱۰ درصد افزایش یافته است.

ارزش کل بازار آوه هم‌اکنون به ۱,۱۸۲,۲۵۳,۹۷۸ دلار رسیده است. در فهرست بزرگ‌ترین ارزهای دیجیتال از نظر ارزش کل بازار در سایت کوین مارکت کپ، آوه یک رتبه پایین‌تر از دیسنترالند (MANA) و یک رتبه بالاتر از ایاس (EOS) در جایگاه چهلم قرار دارد. حجم معاملات بیست و چهار ساعته‌ی آوه نیز اکنون به ۲۴۸,۷۳۶,۵۰۰ دلار رسیده است.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید