تاریخ: ۰۴ دی ۱۴۰۱ - ۲۲:۴۸

به‌روزرسانی Fusion برای DeFi Swaps

جمع‌کننده محبوب DEX راه‌اندازی Fusion را اعلام کرد که بر روی موتور ۱inch Swap تمرکز دارد و هدف آن بهبود تجربه کاربر با Swap DeFi است. تیم سازنده این پروژه قول داده است که نقدینگی تقریباً بی حد و حصر و حداکثر محافظت از کاربر را ارائه دهد. کاربران می‌توانند با حالت Fusion بین سه […]

جمع‌کننده محبوب DEX راه‌اندازی Fusion را اعلام کرد که بر روی موتور ۱inch Swap تمرکز دارد و هدف آن بهبود تجربه کاربر با Swap DeFi است. تیم سازنده این پروژه قول داده است که نقدینگی تقریباً بی حد و حصر و حداکثر محافظت از کاربر را ارائه دهد. کاربران می‌توانند با حالت Fusion بین سه گزینه انتخاب کنند.
 
حرکتی دیگر از ۱inch
در بیانیه مطبوعاتی که به اشتراک گذاشته شد، آمده است که موتور ۱inch Swap فیوژن را تسهیل می‌کند که به کاربران DeFi این امکان را می‌دهد تا سفارش‌هایی را با قیمت و محدوده زمانی مشخص، بدون پرداخت هزینه شبکه، سفارش دهند.
 

۱inch Swap Engine یک پروتکل غیرمتمرکز تجارت و تطبیق است که تا حدی بر اساس پروتکل سفارش محدود ۱inch و پروتکل انباشت ۱inch است. به گفته این تیم، این به مشتریان اجازه می‌دهد تا به تقریباً تمام نقدینگی موجود در بازار ارزهای دیجیتال دسترسی داشته باشند.

 

سفارش‌ها توسط بازارسازان حرفه‌ای با پرداخت هزینه‌های گس قابل اعمال به نام حل‌کننده تکمیل می‌شود. کاربران باید توکن‌های ۱inch را به اشتراک بگذارند تا حل‌کننده شوند و پنج شخص برتر اولویت اجرای دستورها را خواهند داشت.

 
این تیم گفت حالت Fusion به کاربران اجازه می‌دهد تا توکن‌ها را در صرافی‌های غیرمتمرکز مختلف بدون پرداخت هزینه شبکه، با مطلوب‌ترین نرخ‌ها مبادله کنند. آنها می‌توانند از بین سه گزینه انتخاب کنند:
سریع: که در آن کاربر نرخ کمتر مطلوبی را می‌پذیرد تا مبادله در چند بلاک اجرا شود.
منصفانه: کاربر می‌تواند برای نرخ بهتر کمی بیشتر صبر کند.
حراج: کاربر تا ۱۰ دقیقه منتظر می‌ماند تا مطلوب‌ترین نرخ را دریافت کند.
 

به‌روزرسانی Fusion در ابتدا روی BNB Chain ،Ethereum و Polygon کار می‌کند و شبکه‌های بیشتری در آینده اضافه خواهند شد.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید