تاریخ: ۲۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۴

به پولم در Drafkings بیشتر از بایننس اعتماد دارم

مجری Mad Money، جیم کرامر، در مورد قابل اعتماد بودن صرافی ارز دیجیتال Binance تردید ایجاد کرده است. چرا افراد مسئول نمی‌توانند بپذیرند که بایننس پس از اتفاقی که برای FTX افتاد، مشروعیت واقعی ندارد؟ وی گفت من به پولم در Drafkings بیشتر از بایننس اعتماد خواهم کرد.   انتقاد جیم کرامر به بایننس مجری […]

مجری Mad Money، جیم کرامر، در مورد قابل اعتماد بودن صرافی ارز دیجیتال Binance تردید ایجاد کرده است. چرا افراد مسئول نمی‌توانند بپذیرند که بایننس پس از اتفاقی که برای FTX افتاد، مشروعیت واقعی ندارد؟ وی گفت من به پولم در Drafkings بیشتر از بایننس اعتماد خواهم کرد.
 
انتقاد جیم کرامر به بایننس
مجری برنامه Mad Money CNBC، جیم کرامر، این هفته در یک سری توییت‌ها، در مورد قابل اعتماد بودن صرافی ارزهای دیجیتال بایننس تردید کرد. کرامر یک مدیر سابق صندوق تامینی است که یکی از بنیانگذاران Thestreet.com، یک وب سایت خبری مالی و سوادآموزی است.
 
او روز جمعه در توییتی نوشت:
چرا هیچ استراتژیستی وجود ندارد که بگوید اکثر رمزارزها بی ارزش هستند، پس آنها را بفروشید؟ چرا افراد مسئول نمی‌توانند بپذیرند که بایننس پس از اتفاقی که برای FTX افتاد، مشروعیت واقعی ندارد؟
 

صرافی کریپتویی که توسط Sam Bankman Fried (SBF) تأسیس شد، در ۱۱ نوامبر اعلام ورشکستگی کرد و حدود یک میلیون مشتری و سرمایه‌گذار میلیاردها دلار را از سقوط آن از دست دادند. Bankman Fried در باهاما دستگیر و به دولت ایالات متحده استرداد می‌شود و چندین تنظیم کننده اتهامات کلاهبرداری را علیه SBF و صرافی ارزهای دیجیتال مطرح کرده اند.

 

مجری Mad Money همچنین Binance را با پلتفرم شرط‌بندی ورزشی فانتزی Draftkings مقایسه کرد که به عنوان قمار غیرقانونی در بسیاری از کشورها و ایالات متحده ممنوع است.

 
کرامر در توییتی نوشت:
من به پولم در Draftkings بیشتر از Binance اعتماد خواهم کرد.
 
تنها دو روز قبل، کرامر به صورت رمزآلود از دنبال‌کنندگان توییتر خود پرسید:
آیا شما هم مثل من به بایننس اطمینان ندارید؟
 

بسیاری از کاربران در پلتفرم رسانه‌های اجتماعی به میزبان Mad Money پاسخ دادند و طعنه زدند هر شرکتی که Cramer مخالف باشد احتمالاً شرکت خوبی خواهد بود.

 

بیشتر بدانید: Binance، بزرگترین صرافی دنیا

 
مت اودل، توسعه‌دهنده و پادکستر بیت کوین، درباره مقایسه Draftkings کرامر اظهار داشت:
من مجبور نیستم به هیچ یک از شرکت‌ها اعتماد کنم. بر خلاف شما، من خودم ثروتم را بدون نیاز به اعتماد به دیگران نگه می‌دارم. به آن بیت کوین می‌گویند.

برچسب هااخبار صرافی بایننس

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید