تاریخ: ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۱:۵۴
1

بیت‌کوین در حال نزدیک شدن به یک منطقه تکنیکال مهم!

بیت کوین همچنان به حرکت صعودی خود ادامه می‌دهد. به عقیده‌ی تحلیلگران، پادشاه ارزهای دیجیتال اکنون در حال نزدیک شدن به یک منطقه تکنیکال مهم است.

به گزارش شبکه اطلاع‌رسانی طلا و ارز به نقل از کریپتوپوتیتو، بیت‌کوین (BTC) ماه ژانویه را بسیار عالی آغاز کرد، و اکنون به نظر می‌رسد این ماه را همچنان عالی به پایان خواهد رساند. بسیاری از تحلیلگران پیش‌بینی می‌کنند روند صعودی بیت کوین در ماه فوریه نیز ادامه‌دار خواهد بود. بیت کوین توانسته است سقف جدیدی را در سال جاری ایجاد کند. پادشاه ارزهای دیجیتال ظرف بیست و چهار ساعت گذشته سطح ۲۳,۹۱۹.۸۹ دلار را تست کرده است. بیت کوین آخرین بار در اواسط آگوست سال ۲۰۲۲ در حوالی این قیمت معامله شده بود.
هم‌اکنون، در لحظه‌ی نگارش این مطلب – در حوالی ساعت ۱۱:۳۰ روز دوشنبه ۳۰ ژانویه / ۱۰ بهمن – بیت کوین با ۱.۸۷ درصد افزایش نسبت به روز گذشته، با قیمت ۲۳,۶۳۳ دلار معامله می‌شود. قیمت بیت کوین ظرف یک هفته‌ی گذشته نیز ۴.۱۴ درصد افزایش یافته است. قیمت بیت کوین نسبت به یک ماه گذشته نیز حدود ۴۲.۷ درصد بیش‌تر شده است.
حجم معاملات بیست و چهار ساعته‌ی بیت کوین اکنون با ۴۷.۹۵ درصد افزایش به ۲۵,۸۹۹,۵۶۵,۳۱۶ دلار رسیده است. ارزش کل بازار بیت کوین نیز ۱.۸۶ درصد افزایش یافته است. بر اساس داده‌های کوین مارکت کپ، ارزش کل بازار بیت کوین اکنون به ۴۵۵,۶۵۴,۳۱۶,۶۰۱ دلار رسیده است. ارزش کل بازار کرپیتو نیز هم‌اکنون ۱,۰۷۳,۱۷۸,۶۷۶,۵۲۱ دلار است.

قیمت بیت کوین هم‌اکنون در حال نزدیک شدن به سطح تکنیکال کلیدی و مهمی در حوالی میانگین متحرک ۲۰۰ هفته‌ای است. میانگین متحرک ۲۰۰ هفته‌ای در حال حاضر در حوالی قیمت ۲۴,۷۱۳ دلار واقع است. بیت کوین با قیمت کنونی خود حدود ۱,۰۰۰ دلار تا این سطح فاصله دارد.
میانگین متحرک ۲۰۰ هفته‌ای در طول چرخه‌های نزولی همواره به عنوان یک منطقه‌ی حمایت بلند مدت کلیدی و مهم عمل کرده است. در طول چرخه‌ی نزولی فعلی، قیمت بیت کوین در زیر این سطح فرو رفته و هنوز نتوانسته است خود را به بالای این منطقه‌ی تکنیکال حیاتی برساند.
عبور قیمت بیت کوین از میانگین متحرک ۲۰۰ هفته‌ای در آینده‌ی نزدیک می‌تواند تداوم روند صعودی آن را تا حدودی تضمین کند؛ زیرا همان‌طور که گفته شد، این میانگین متحرک همواره به عنوان سطح حمایت قدرتمندی عمل کرده است. البته، برخی از تحلیلگران پیش‌بینی می‌کنند، بیت کوین پس از صعودی به کانال ۲۴,۰۰۰ دلار، برای مدتی دچار تثبیت و سکون می‌شود.  

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید