تاریخ: ۲۵ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶
1

بیت کوین در Miss Universe 2023

شرکت کننده Miss Universe از السالوادور امسال با نمایش بیت کوین به عنوان بخشی از لباس ملی خود، بینندگان را شگفت زده کرده است. السالوادور ارز دیجیتال را به عنوان ارز قانونی پذیرفته است و چارچوب قانونی جدیدی را برای انتشار اوراق قرضه مورد انتظار خود با پشتوانه بیت کوین تصویب کرده است.   بیت […]

شرکت کننده Miss Universe از السالوادور امسال با نمایش بیت کوین به عنوان بخشی از لباس ملی خود، بینندگان را شگفت زده کرده است. السالوادور ارز دیجیتال را به عنوان ارز قانونی پذیرفته است و چارچوب قانونی جدیدی را برای انتشار اوراق قرضه مورد انتظار خود با پشتوانه بیت کوین تصویب کرده است.
 
بیت کوین در Miss Universe 2023 به نمایش گذاشته شد
آلخاندرا گواخاردو، شرکت کننده Miss Universe 2023 از السالوادور، چهارشنبه شب بینندگان را با انتخاب لباس خود شگفت زده کرد. حساب رسمی اینستاگرام Miss Universe السالوادور توضیح داد که گواخاردو در هفتاد و یکمین نمایشگاه ملی لباس Miss Universe با لباسی که نشان دهنده تکامل واحد پول سالوادور بود به روی صحنه رفت و افزود که این لباس توسط فرانسیسکو گوئررو طراحی شده است.
 

لباس ملی خانم السالوادوری حاوی دانه‌های کاکائو، کولون، دلار آمریکا و نماد بیت کوین است. در اصل، کاکائو به عنوان ارز در السالوادور استفاده می‌شد. کولون از سال ۱۸۹۲ به واحد پول رسمی السالوادور تبدیل شد تا اینکه در ژانویه ۲۰۰۱ با دلار آمریکا جایگزین شد. رنگ‌های غالب این لباس طلایی، نقره‌ای و برنزی است.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید