تاریخ: ۲۷ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۵

بیت کوین چگونه رویا‌ها را تحقق می‌بخشد

MLK به دلیل مبارزه با تبعیض نژادی و سخنرانی من یک رویا دارم (I Have A Dream) مشهور بود. دیروز تولد وی بود. تقریباً شصت سال پس از نطق سخنرانی MLK، ارز دیجیتال، رویای او را تجسم می‌بخشد.   چگونه ارز بیت کوین تقریباً همان رویای MLK است؟ بیت کوین یک فناوری است که حول […]

MLK به دلیل مبارزه با تبعیض نژادی و سخنرانی من یک رویا دارم (I Have A Dream) مشهور بود. دیروز تولد وی بود. تقریباً شصت سال پس از نطق سخنرانی MLK، ارز دیجیتال، رویای او را تجسم می‌بخشد.
 
چگونه ارز بیت کوین تقریباً همان رویای MLK است؟
بیت کوین یک فناوری است که حول دسترسی برابر و باز به فرصت‌ها و زیرساخت‌های مالی ساخته شده است. Crypto طوری طراحی شده است که پیش داوری را بی‌ربط و تبعیض را روی شبکه‌های خود غیرممکن کند.
 

اگنوستیسیسم عناصر کاری ارزشمند شبکه برای کاربر افتخار کریپتو است. می‌توان تصور کرد که MLK از توسعه آن خوشحال است.

 

علاوه بر این، ایده یک واسطه مالی که نیازی به تعامل با هیچ یک از اطلاعات شناسایی کاربر برای کار برای آنها نداشته باشد، یکی از امیدهای اولیه جامعه بیت کوین بود. این امید MLK و حامیانش را یادآوری می‌کند که از این اطلاعات برای تبعیض استفاده نمی‌شود.

 

از سال ۲۰۰۹، بیت کوین سیستمی ایجاد کرد که به حقوق بشر جهانی برای استفاده از خدمات بانکی اساسی احترام می‌گذارد. این چیزی است که MLK اگر امروز زنده بود واقعاً می‌توانست قدردانی کند.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید