تاریخ: ۲۲ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۵۱

بیشترین بازدید صرافی‌های متمرکز از کجا بود؟

طبق یک مطالعه جدید، ساکنان ایالات متحده، کره جنوبی و روسیه بیشترین استفاده‌کنندگان از صرافی‌های متمرکز در سال جاری بوده اند. این یافته پس از سقوط تماشایی FTX، یکی از بزرگترین پلتفرم‌های این چنینی، در بحبوحه مقررات سخت‌گیرانه و کاربران جدید کمتر صورت گرفت.   ایالات متحده از نظر تعداد کاربران CEX رکورددار شد بر […]

طبق یک مطالعه جدید، ساکنان ایالات متحده، کره جنوبی و روسیه بیشترین استفاده‌کنندگان از صرافی‌های متمرکز در سال جاری بوده اند. این یافته پس از سقوط تماشایی FTX، یکی از بزرگترین پلتفرم‌های این چنینی، در بحبوحه مقررات سخت‌گیرانه و کاربران جدید کمتر صورت گرفت.
 
ایالات متحده از نظر تعداد کاربران CEX رکورددار شد
بر اساس گزارش سالانه ۲۰۲۲-۲۰۲۳ بررسی کلی و روند صنعت کریپتو جهانی که توسط Huobi Research تهیه شده است، ایالات متحده، کره جنوبی و روسیه روی هم ۲۲ درصد از کل بازدیدها از صرافی‌های متمرکز (CEX) برای ارزهای دیجیتال را تشکیل می‌دهند. این برآورد بر اساس داده‌های ۱۰۰ CEX برتر در مورد کاربران فعال، تعداد معاملات، حجم معاملات و قابلیت اطمینان است.
 

با سهمی بیش از ۹ درصد، ایالات متحده از نظر تعداد مطلق کاربران کریپتو که ترافیک CEX تولید می‌کنند، پیشرو است. کره جنوبی، روسیه، ترکیه و ژاپن به ترتیب با ۷.۴ درصد، ۶.۱ درصد، ۵.۶ درصد و ۳.۸ درصد در رتبه‌های بعدی قرار دارند.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید