تاریخ: ۲۰ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

بیمارستان چارلز هاسکینسون کاردانو را می‌پذیرد

هاسکینسون می‌گوید مشتریان می‌توانند با استفاده از ADA در بیمارستان جدیدش، زمانی که ماه آینده کاملاً عملیاتی شد، هزینه خدمات پزشکی را پرداخت کنند.   چارلز هاسکینسون بیمارستان جدیدی را راه‌اندازی کرد چارلز هاسکینسون، بنیانگذار کاردانو، راه‌اندازی بیمارستان جدید خود به نام کلینیک سلامت و تندرستی هاسکینسون را اعلام کرد که به مشتریان امکان می‌دهد […]

هاسکینسون می‌گوید مشتریان می‌توانند با استفاده از ADA در بیمارستان جدیدش، زمانی که ماه آینده کاملاً عملیاتی شد، هزینه خدمات پزشکی را پرداخت کنند.
 
چارلز هاسکینسون بیمارستان جدیدی را راه‌اندازی کرد
چارلز هاسکینسون، بنیانگذار کاردانو، راه‌اندازی بیمارستان جدید خود به نام کلینیک سلامت و تندرستی هاسکینسون را اعلام کرد که به مشتریان امکان می‌دهد با استفاده از ADA، توکن بومی اکوسیستم کاردانو، هزینه خدمات پزشکی را پرداخت کنند.
 

هاسکینسون چند روز پیش با اعلام این توسعه، گفت که بیمارستان تا فوریه ۲۰۲۳ برای تجارت باز خواهد شد. با این حال، بنیانگذار Cardano فاش نکرد که آیا مرکز پزشکی جدید او سایر دارایی‌های کریپتویی اصلی مانند بیت کوین (BTC) و اتر (ETH) را خواهد پذیرفت یا خیر.

 

بیشتر بدانید: ارز آدا، ارز بومی بلاکچین کاردانو

 

طبق وب سایت بیمارستان، کلینیک سلامت و تندرستی هاسکینسون در وایومینگ ایالات متحده مستقر است. این بیمارستان طیف گسترده‌ای از خدمات پزشکی را به مشتریان خود ارائه می‌دهد، از جمله مراقبت‌های اولیه، مراقبت‌های بهداشت روان، سلامت زنان، غربالگری‌های سلامت پیشگیرانه، غربالگری سرطان، رژیم غذایی و پزشکی تغذیه و مراقبت‌های قلبی عروقی.

برچسب هااخبار کاردانو

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید