تاریخ: ۳۰ آذر ۱۴۰۱ - ۱۸:۱۳

بیمه تجارت‌نو، راهی نو در صنعت دیجیتال

اولین کنفرانس ملی تحول دیجیتال، بانک و بیمه ۲۸ آذر ماه برگزار شد و بیمه تجارت‌نو به عنوان یکی از پیشروان صنعت بیمه در حوزه دیجیتال، حامی این کنفرانس بود.

به گزارش روابط عمومی بیمه تجارت‌نو ؛ اولین کنفرانس ملی تحول دیجیتال، بانک و بیمه ۲۸ آذر ماه در سالن همایش‌های کتابخانه ملی جمهوری اسلامی با حضور وزیر اقتصاد، رئیس کل بانک مرکزی، رئیس کل بیمه مرکزی، تعدادی از نمایندگان مجلس و برخی از مدیران ارشد صنعت بانک و بیمه با محورهای تحـول دیجیتـال و نقشـه راه نظام بـانک و بیـمه در ایــران، نقـش نظام بـانک و بیـمه در حـکمرانـی دیجیتــالی و چـابـکی نظام بـانک و بیمه کشــور در اکوسیستم دیجیتــال برگزار شد.

خاندوزی وزیر اقتصاد و دارایی ، سیدمحمدرضا میرتاج الدینی رئیس فراکسیون راهبردی مجلس شورای اسلامی و مجیدبهزادپور رئیس کل بیمه مرکزی اعضای شورای عالی این کنفرانس بودند، همچنین وزیر اقتصاد و دارایی ، صالح آبادی رئیس کل بانک مرکزی و رئیس کل بیمه مرکزی در این رویداد سخنرانی داشتند که به شرح اقدامات موثر انجام شده برای دیجیتالی شدن خدمات بانکی و بیمه ای پرداختند.
بیمه تجارت‌نو که به عنوان شرکت پیشرو در حوزه تحول دیجیتال، در صنعت بیمه نقش بسزایی دارد در سال های اخیر گام‌های بزرگی برای دیجیتالی شدن صنعت بیمه برداشته است.
یکی از فعالیت‌های شرکت بیمه تجارت‌نو در حوزه فناوری و دیجیتال، اپلیکیشن بنو است.
این اپلیکیشن برای تسریع خدمات بیمه‌ای معرفی شده است. اپلیکیشن بنو با توسعه بیمه‌گری دیجیتال هزینه‌های بیمه‌گری را کاهش، سرعت خدمات‌دهی به مشتریان را افزایش و کیفیت خدمات‌رسانی را بهبود می بخشد.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید