تاریخ: ۰۴ دی ۱۴۰۱ - ۲۲:۴۸

تاخیر در قوانین گزارش مالیاتی در ایالات متحده

اجرای الزام کارگزاران برای گزارش سودهای حاصل از سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال توسط وزارت خزانه داری ایالات متحده و IRS به تعویق افتاده است. قوانین مالیاتی جدید که در لایحه زیرساختی ۱ تریلیون دلاری تصویب شده توسط کنگره ایالات متحده در سال ۲۰۲۱ گنجانده شده است، قرار بود در سال ۲۰۲۳ اعمال شود.   به کارگزاران […]

اجرای الزام کارگزاران برای گزارش سودهای حاصل از سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال توسط وزارت خزانه داری ایالات متحده و IRS به تعویق افتاده است. قوانین مالیاتی جدید که در لایحه زیرساختی ۱ تریلیون دلاری تصویب شده توسط کنگره ایالات متحده در سال ۲۰۲۱ گنجانده شده است، قرار بود در سال ۲۰۲۳ اعمال شود.
 
به کارگزاران کریپتو گفته شد که تا زمان صدور مقررات نهایی از قوانین موجود پیروی کنند
وزارت خزانه داری ایالات متحده و خدمات درآمد داخلی (IRS) تعهد کارگزاران دارایی دیجیتال برای شروع ردیابی و گزارش درآمد حاصل از تراکنش‌های مشتریان را به تاخیر می‌اندازند. مقررات مربوط با قانون سرمایه‌گذاری زیرساخت و مشاغل که در اواخر سال ۲۰۲۱ به تصویب قانون رسید، ارائه شد و قرار بود در ۱ ژانویه ۲۰۲۳ لازم الاجرا شود.
 

هدف اصلی این الزام، تحمیل مقرراتی که در حال حاضر برای کارگزاران اوراق بهادار اعمال می‌شود بر بخش کریپتوها، افزایش درآمدهای مالیاتی حاصل از معاملات سکه از طریق افشای سود حاصل از چنین عملیات‌هایی در قالب طرح ۱۰۹۹ بود.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید