تاریخ: ۲۵ آبان ۱۴۰۱ - ۲۰:۵۵

تاکید رییس هیات مدیره بانک ملی ایران بر مدیریت مصارف و بهره مندی از ظرفیت ابزارهای اعتباری

فصل بانک – رییس هیات مدیره بانک ملی ایران در نشست بررسی عملکرد اداره امور شعب استان خراسان جنوبی خواستار توجه ویژه بر مدیریت مصارف و بهره مندی از ظرفیت ابزارهای اعتباری شد. به گزارش فصل بانک ، عباس شفیعی در این نشست که با حضور محمد نجف زاده معاون امور شعب و بازاریابی منطقه […]فصل بانک – رییس هیات مدیره بانک ملی ایران در نشست بررسی عملکرد اداره امور شعب استان خراسان جنوبی خواستار توجه ویژه بر مدیریت مصارف و بهره مندی از ظرفیت ابزارهای اعتباری شد.
به گزارش فصل بانک ، عباس شفیعی در این نشست که با حضور محمد نجف زاده معاون امور شعب و بازاریابی منطقه دو کشور، ریئس اداره امور شعب استان ، روسای حوزه ها و شعب برتر به صورت وبینار برگزار شد، با اشاره بر فشار اعتباری موجود بر بانک گفت: تکالیف محوله به بانک ملی و تسهیلات تکلیفی بسیار است اما می توان از این امر فرصت ساخت.
باید روی مدیریت مصارف برنامه ریزی دقیقی صورت گیرد و در این میان، ظرفیت های ابزارهای اعتباری از جمله اوراق گام، برات الکترونیک، ضمانتنامه، اعتبار اسنادی و… راهگشا خواهند بود.وی افزود: بانک در شرایط خاصی قرار دارد و در حال عبور از دوران گذر به یک مرحله بهبود هستیم. عموما این دوران در سازمان ها و نهادهای مالی بین المللی دوران تاب آوری معنا می شود و باید بتوانیم با مدیریت صحیح ، دستاوردهای قابل قبولی کسب کنیم.شفیعی همچنین بهبود وضع معیشتی کارکنان را بعنوان اولویت مدیران بانک بیان نموده و اقدامات صورت پذیرفته در این بخش را برشمردند .
ضمن اینکه شرط موفقیت را در شرایط حساس فعلی همدلی و همراهی مدیران و کارکنان ابراز نمودند .. محمد نجف زاده معاون امور شعب و بازاریابی منطقه دو کشور نیز با تاکید بر اهمیت تلاش مضاعف برای جذب منابع و مدیریت مصارف و وصول مطالبات در بانک گفت: به جهت اهمیت کارتخوان ها در جذب منابع، روسای شعب و همکاران باید در جهت ساماندهی و توسعه شبکه کارتخوان بانک کوشا باشند.
وی با بیان اینکه هنر مدیر حوزه و روسای شعب راهبری و استفاده از ظرفیت ها و پتانسیل سرمایه انسانی موجود است، اظهار کرد: یکی از وظایف روسای شعب تبیین اهداف بانک برای همکاران، همدلی و همراهی با آنها و بسط روحیه نشاط و امید است.همچنین محمدعلی زرنگ رییس اداره امور شعب استان خراسان جنوبی نیز ضمن تشریح برنامه های این اداره امور تا پایان سال، به ارائه گزارش عملکرد بانک در استان پرداخت.
–>

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید