تاریخ: ۰۸ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

تبدیل اتریوم Alameda Research به بیت کوین

به نظر می‌رسد که چند کیف پول که با شرکت بازرگانی Sam Bankman Fried به نام Alameda Research مرتبط هستند، چندین ارز دیجیتال را مبادله کرده و آنها را به BTC تبدیل می‌کنند.   آدرس‌های مرتبط با Alameda Research توکن‌های مختلف ERC20 را تبه بیت کوین تبدیل کرده اند محقق ارز دیجیتال ErgoBTC این موضوع […]

به نظر می‌رسد که چند کیف پول که با شرکت بازرگانی Sam Bankman Fried به نام Alameda Research مرتبط هستند، چندین ارز دیجیتال را مبادله کرده و آنها را به BTC تبدیل می‌کنند.
 
آدرس‌های مرتبط با Alameda Research توکن‌های مختلف ERC20 را تبه بیت کوین تبدیل کرده اند
محقق ارز دیجیتال ErgoBTC این موضوع را به توییتر برد تا فاش کند که کیف‌پول‌های مرتبط با Alameda Research در حال مبادله ارزهای دیجیتال مختلف هستند.
 

این حساب‌ها توکن‌های ERC20 مانند YFI ،WETH ،AAVE و دیگر ارزها را با ETH و USDT تعویض کرده‌اند. در مورد این موضوع، محقق مشهور زنجیره‌ای ZachXBT، اظهار داشت که توکن‌ها با BTC مبادله می‌شوند.

 

او به چهار کیف پول مجزای بیت کوین اشاره کرد که وجوه در آنجا جمع شده است. در زمان نوشتن این مقاله، آنها حاوی حدود ۴۸ بیت کوین هستند که در حال حاضر کمی کمتر از ۸۰۰ هزار دلار ارزش دارند. همچنین جالب است بدانید که BTC به طور مساوی بین چهار آدرس تقسیم شده است.

 

برخی از کاربران تعجب کردند که آیا این می‌تواند کار مدیران تصفیه در پرونده جاری ورشکستگی فصل ۱۱ باشد، اما ZachXBT به نظر می‌رسد شک دارد و استدلال می‌کند که احتمالاً از خدماتی مانند FixedFloat یا ChangeNow استفاده نخواهند کرد.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید