تاریخ: ۰۴ دی ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۷

تبدیل ایده های نوین به محصولات کارآمد نیاز اصلی صنعت بیمه است

اجرای طرح سه شنبه های نوآوری و پویش فناوری، محمل مناسبی برای نمایش توانمندی ها و دستاوردهای متنوع مجموعه های فناوری و شرکت های دانش بنیان در عرصه صنعت بیمه به شمار می آید.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، مهندس مجید بهزادپور در آیین سه شنبه های نوآوری و مراسم رونمایی از دو طرح بیمه ای با اعلام این خبر افزود: صنعت بیمه باید خود را برای آینده ای آماده کند که فناوری های نوین و ابتکار سرمایه های انسانی، زیرساخت آن را تشکیل می دهند.

رئیس کل بیمه مرکزی با بیان این مطلب که محصولات و خدمات بیمه ای باید در اولویت های آحاد جامعه قرار گیرد، خاطرنشان کرد: صنعت بیمه در تولید محصولات و همچنین عرضه آنها از جمله صنایع پیشرو به حساب می آید که با ورود فناوری های نوین، این پیشتازی تثبیت خواهد شد.
رئیس شورای عالی بیمه با اشاره به راهبرد “شوک آینده” در صنعت بیمه اظهار داشت: معرفی و بیان تلاشهای نوآورانه و فناورانه خبرگان و دست اندرکاران صنعت بیمه، باعث تزریق امید و اطمینان به جامعه و بیمه گذاران می شود.
مهندس بهزادپور در پایان از آمادگی نهاد ناظر صنعت بیمه برای حمایت از مجموعه های نوآور سخن گفت و افزود: بستر کافی برای تبدیل ایده های نوین به محصولات تجاری وجود دارد و بیمه مرکزی، پرورش ایده های نو را از ماموریت های اصلی خود می داند.
شایان ذکر است در این آیین، راهکارهای جهش در صنعت بیمه با استفاده از توانمندی فناوران جوان و شرکت های دانش بنیان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید