تاریخ: ۲۷ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

تجربه و رابطه رئیس سابق FTX US با SBF

رئیس سابق FTX ایالات متحده، برت هریسون، در توییتر توضیح داد که چرا شرکت را ترک کرد و رابطه خود را با سم بنکمن فراید (SBF) یکی از بنیانگذاران FTX، توضیح داد. هریسون قبل از نقش خود در FTX US، با SBF در خیابان جین کار می‌کرد و قبل از پیوستن به FTX، برای Citadel […]

رئیس سابق FTX ایالات متحده، برت هریسون، در توییتر توضیح داد که چرا شرکت را ترک کرد و رابطه خود را با سم بنکمن فراید (SBF) یکی از بنیانگذاران FTX، توضیح داد. هریسون قبل از نقش خود در FTX US، با SBF در خیابان جین کار می‌کرد و قبل از پیوستن به FTX، برای Citadel Securities کار می‌کرد. در تاپیک توییتری، رئیس سابق شرکت تابعه ایالات متحده توضیح داد که روابط او با سم بنکمن فراید و معاونانش پس از ماه‌ها اختلاف بر سر شیوه‌های مدیریتی در FTX به وخامت کامل رسیده است.
 
روابط رو به وخامت برت هریسون با مدیر عامل FTX، سم بنکمن فراید، منجر به استعفای وی شد
در ۱۴ ژانویه ۲۰۲۳، برت هریسون، رئیس سابق FTX US، گزارش شخصی خود را از تجربه کار در FTX US، شرکت مبادلات کریپتویی مستقر در ایالات متحده، به مدت هفده ماه به اشتراک گذاشت. هریسون روزهای خود را در صرافی ایالات متحده در یک تاپیک ۴۹ قسمتی در توییتر توصیف کرد که با جزئیات دقیق است. در ابتدا، هریسون برای پیوستن به شرکت هیجان‌زده بود، اما با گذشت زمان، رابطه او با مدیر عامل شرکت، سم بنکمن فراید (SBF) به دلیل اختلاف بر سر شیوه‌های مدیریتی بدتر شد.
 
هریسون گفت:
شش ماه پس از حضورم در شرکت، شکاف‌های آشکاری در رابطه خودم با سم شکل گرفت. در همان زمان من به شدت از ایجاد جدایی و استقلال برای تیم‌های اجرایی، حقوقی و توسعه‌دهنده FTX US شروع کردم و سم با آن مخالفت کرد.
 

علیرغم اینکه هریسون با فشار بسیار زیادی روبرو بود، همچنان با مدیر عامل FTX که نفوذش بر صنایع مختلف فراگیر و تسلیم ناپذیر بود، مخالفت کرد. هریسون گفت که دیگران در FTX US مخالفت او را با مدیر عامل و حلقه درونی او به اشتراک گذاشتند، زیرا او خاطرنشان کرد که تیمی متشکل از متخصصان باتجربه از شرکت‌های معتبر در امور مالی، حقوقی و صرافی‌های تنظیم شده ایالات متحده است.

 
تجربه جمعی و زیرکی حرفه‌ای ما اغلب به گونه‌ای برخورد می‌شد که انگار بی‌ربط و بی‌ارزش هستند. هریسون اصرار کرد که این برای همه ما بسیار ناامیدکننده بود. هریسون افزود:
سم از درگیری ناراحت بود اما در نهایت تصمیم گرفت که من را از ارتباط در تصمیم‌گیری‌های کلیدی منزوی کند.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید