تاریخ: ۲۲ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

تحریم‌ها نمی‌توانند تورنادو کش را متوقف کنند

در حالی که امروزه دسترسی به میکسر کریپتویی دشوارتر شده است، خوب یا بد، تمرکززدایی به این معنی است که پایان دادن به آن تقریبا غیرممکن است.   تحریم‌ها نمی‌توانند علاقه به تورنادو کش را کم کنند یک شرکت تجزیه و تحلیل بلاکچین اعلام کرده است که تحریم‌ها علیه میکسر غیرمتمرکز کریپتویی تورنادو کش نتوانست […]

در حالی که امروزه دسترسی به میکسر کریپتویی دشوارتر شده است، خوب یا بد، تمرکززدایی به این معنی است که پایان دادن به آن تقریبا غیرممکن است.
 
تحریم‌ها نمی‌توانند علاقه به تورنادو کش را کم کنند
یک شرکت تجزیه و تحلیل بلاکچین اعلام کرده است که تحریم‌ها علیه میکسر غیرمتمرکز کریپتویی تورنادو کش نتوانست استفاده از آن را به طور کامل قطع کند، اگرچه این سرویس را مختل کرده است.
 

در ۸ اوت، دفتر کنترل دارایی‌های خارجی (OFAC) تحریم‌هایی را علیه میکسر کریپتو به دلیل نقش ادعایی‌اش در پولشویی عواید جرم اعلام کرد.

 

در گزارشی که در ۹ ژانویه منتشر شد، Chainalysis گفت که تحریم‌ها تا حدی تأثیر داشته و باعث شده است که کل جریان ورودی به میکسر در ۳۰ روز پس از اجرایی شدن تحریم‌ها ۶۸ درصد کاهش یابد. با این حال، این شرکت همچنین تاکید کرد از آنجایی که Tornado Cash یک پلتفرم غیرمتمرکز مبتنی بر قراردادهای هوشمند است، هیچ شخص یا سازمانی نمی‌تواند به راحتی با یک سرویس متمرکز، Tornado Cash را از بین ببرد.

 

درباره تورنادو کش بیشتر بدانید.

 

Chainalysis بازار دارک وب Hydra را مثال زد که در مقابل، پس از اینکه پلیس آلمان سرورهای آن را در نتیجه تحریم‌ها توقیف کرد، جریان ارزهای دیجیتال به صفر رسید.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید