تاریخ: ۰۸ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

تحلیلگران نتوانستند کف بیت کوین را پیش‌بینی کنند

با نزدیک شدن به پایان سال ۲۰۲۲، تعداد زیادی از طرفداران بیت کوین این سؤال را مطرح می‌کنند که آیا در پایان رسمی زمستان کریپتوها قرار داریم یا خیر. رکود فعلی بیت کوین به تازگی وارد طولانی‌ترین شکل‌گیری کف از زمان بازار نزولی بیت کوین ۲۰۱۳-۲۰۱۵ شده است. علاوه بر این، تحلیلگران خاطرنشان می‌کنند که […]

با نزدیک شدن به پایان سال ۲۰۲۲، تعداد زیادی از طرفداران بیت کوین این سؤال را مطرح می‌کنند که آیا در پایان رسمی زمستان کریپتوها قرار داریم یا خیر. رکود فعلی بیت کوین به تازگی وارد طولانی‌ترین شکل‌گیری کف از زمان بازار نزولی بیت کوین ۲۰۱۳-۲۰۱۵ شده است. علاوه بر این، تحلیلگران خاطرنشان می‌کنند که بیشتر شاخص‌های فنی که برای پیش‌بینی قیمت بیت کوین استفاده می‌شوند، نتوانسته‌اند پیش‌بینی کنند که آیا در کف هستیم یا خیر.
 
Rainbows و S2F از شاخص‌های فنی هستند که در پیش‌بینی کف بیت کوین ناکام بودند
یک ماه پیش، حامیان کریپتو، ماندگاری یکی از طولانی‌ترین و خشن‌ترین بازارهای نزولی بیت کوین از زمان بازار نزولی بیت کوین ۲۰۱۳-۲۰۱۵ را جشن گرفتند. در آن زمان، دوره ۲۰۱۳-۲۰۱۵ بیت کوین طولانی‌ترین دوره رکود بود، اما امروز، دوره کاهشی اقتصاد کریپتو کنونی قرار است از کاهش قیمت ارزها در ۲۰۱۳-۲۰۱۵ پیشی بگیرد.
 

علاوه بر طولانی‌ترین مرحله کف، بیت کوین نیوز ۱۴۴ روز پیش گزارش داد که چگونه تعدادی از شاخص‌های فنی امسال در پیش‌بینی ارزش دلاری در آینده بیت کوین شکست خوردند. یکی از بزرگترین شکست‌های مدل قیمتی که امسال ذکر شد، مدل سهام به جریان (S2F) بود که در ژوئن گذشته توسط آنتونی ساسانو، حامی اتریوم و ویتالیک بوترین، بنیانگذار ETH ساخته شد.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید