تاریخ: ۳۰ آذر ۱۴۰۱ - ۱۸:۱۳

تحلیل و پیش‌بینی قیمت کاردانو؛ ۳۰ آذر

کاردانو پس از آن‌که نتوانست از سد ۰.۳۲ دلار عبور کند، دوباره به سمت پایین حرکت کرد. کاردانو هم‌چنان در معرض خطر سقوط به زیر ۰.۲۵ و ۰.۲۴۵ دلار قرار دارد.

به گزارش شبکه اطلاع‌رسانی طلا و ارز به نقل از نیوزبی‌تی‌سی، کاردانو (ADA) طی چند روز گذشته، با شتاب ثابتی در حال فاصله گرفتن از منطقه‌ی مقاومت ۰.۳۲۰ دلاری است. خرس‌ها (معامله‌گرانی که به دنبال کاهش قیمت هستند) توانستند قیمت کاردانو را به زیر سطوح حمایتی ۰.۳۰ دلار و ۰.۲۸۰ دلار برسانند.
این حرکت نزولی تا زیر سطح ۰.۲۶۵ دلار و میانگین متحرک ساده‌ی ۱۰۰ روزه (در نمودار ۴ ساعته) ادامه داشت. کاردانو حتی امروز به زیر منطقه‌ی حمایتی ۰.۲۵۰ دلار رسید و تا ۰.۲۴۸۱ دلار نیز سقوط کرد. ارزش کاردانو هم‌اکنون در برابر دو رهبر بازار ارزهای دیجیتال، یعنی بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) به ترتیب ۲.۱۹ و ۲.۲۹ درصد تضعیف شده است.
اکنون، کاردانو از سطح ۰.۲۸۰ دلاری و خط میانگین متحرک ساده‌ی ۱۰۰ روزه فاصله‌ی زیادی گرفته است. کاردانو در مسیر صعودی خود سطح مقاومت ۰.۲۵۵ دلاری را پیش رو دارد. هم‌چنین، یک خط روند نزولی کلیدی با سطح مقاومت نزدیک به ۰.۲۵۶۰ دلار در نمودار ۴ ساعته‌ی کاردانو در حال شکل‌گیری است.
اولین سطح مقاومت اصلی کاردانو در نزدیکی منطقه‌ی ۰.۲۶۴ دلار قرار دارد. این سطح مقاومت نزدیک به سطح ۲۳.۶% فیبوناچی اصلاحی در حرکت نزولی اخیر در محدوده‌ی میان سقف نوسانی ۰.۳۱۸۸ دلار تا کف ۰.۲۴۸۱ دلار واقع است.

مقاومت اصلی کاردانو اکنون در نزدیکی سطح ۰.۲۸۴۰ دلار در حال شکل‌گیری است. این سطح مقاومت نزدیک به سطح اصلاحی فیبوناچی ۵۰ درصدی در محدوده‌ی میان سقف نوسانی ۰.۳۱۸۸ دلار تا کف ۰.۲۴۸۱ دلار قرار دارد. شکسته شدن سطوح مقاومت ۰.۲۸۰ دلاری و ۰.۲۸۴ دلاری و بسته شدن قیمت کاردانو در بالای آن‌ها، می‌تواند باعث جهش قابل ملاحظه‌ای در قیمت این التکوین شود. در این صورت، قیمت کاردانو می‌تواند شتاب صعودی مطلوبی را تا سطح ۰.۳۲ دلار به دست بیاورد.
چنان‌چه قیمت کاردانو نتواند به بالای سطوح مقاومت ۰.۲۵۵ دلار و ۰.۲۶۴ دلار بازگردد، به حرکت نزولی کنونی خود ادامه خواهد داد. نزدیک‌ترین سطح حمایت در مسیر نزولی کاردانو در حوالی قیمت ۰.۲۴۸ دلار قرار دارد.
سطح حمایت اصلی بعدی کاردانو نیز نزدیک به سطح ۰.۲۴۵ دلار واقع است. شکسته‌ شدن این سطح حمایت و بسته شدن قیمت کاردانو در آن می‌تواند مسیر نزولی این ارز دیجیتال را به سوی قیمت ۰.۲۲۰ دلار هموار کند. سطح حمایت اصلی بعدی نیز در نزدیکی سطح ۰.۲۰۰ دلار قرار دارد.
هم‌اکنون، در لحظه‌ی نگارش این مطلب – در حوالی ساعت ۱۱:۴۵ روز چهارشنبه ۳۰ آذر – کاردانو با ۱.۸۶ درصد کاهش نسبت به روز گذشته با قیمت ۰.۲۵۲۸ دلار معامله می‌شود.  کاردانو هفته‌ی به شدت نزولی را پشت سر گذاشته است، زیرا ارزش آن نسبت به هفت روز گذشته ۱۸.۴۹ درصد کاهش یافته است. ارزش کل بازار کاردانو نیز هم‌اکنون به ۸,۷۲۲,۹۲۰,۰۳۰ دلار رسیده است.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید