تاریخ: ۲۰ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۲

تحولات اخیر ایپ‌کوین، نویدبخش رشد قیمت

به اعتقاد تحلیلگران موسسه‌ی سانتیمنت، میزان فعالیت‌ها و رشد شبکه ایپ کوین در دوره‌ی اخیر می‌تواند نشانه‌ای از افزایش قیمت آن در آینده باشد.

به گزارش شبکه اطلاع‌رسانی طلا و ارز به نقل از کوین ادیشن، موسسه‌ی تحلیل آن‌چین سانتیمنت صبح امروز در توییتر نوشت که ایپ کوین (APE) یکی از ارزهای دیجیتالی بود که پس از تجربه‌ی یک بریک‌اوت صعودی و جهش به بالای ۲۶ دلار در سال گذشته، نظر سرمایه‌گذاران را به خود جلب کرد. با وجود این، بر اساس گزارش سانتیمنت، با کاهش قیمت این التکوین به حدود ۴ دلار، بسیاری از معامله‌گران ارزهای دیجیتال آن را رها کردند.
البته، موسسه‌ی سانتیمنت با انتشار تحلیل‌ها و نظارت خود درباره‌ی این التکوین، به رشد این شبکه و افزایش فعالیت کیف‌های پول ایپ کوین اشاره کرده و توجه به آن را ارزشمند خوانده است.
موسسه‌ی سانتیمنت در آغاز گزارش خود درباره‌ی وضعیت حال و آینده‌ی ایپ کوین به این نکته اشاره کرد که افزایش فعالیت در هر شبکه‌ی بلاک چین، فارغ از نوسان‌های اخیر توکن آن در بازار، می‌تواند به عنوان نشانه‌ای از رشد قیمت آن در آینده تلقی شود. دارندگان ایپ کوین به تازگی موجودی کیف‌های پول خود را افزایش داده‌اند. این مسئله نشان می‌دهد سرمایه‌گذاران خرد وارد بازار ایپ کوین شده‌اند و ممکن است در آینده‌ی نزدیک شاهد افزایش قیمت آن باشیم.
با وجود این، موسسه‌ی سانتیمنت در انتهای گزارش خود خاطرنشان کرد که با توجه به ماهیت غیرقابل پیش‌بینی بازار کریپتو، تضمینی وجود ندارد که افزایش فعالیت شبکه‌ی ایپ کوین قطعا منجر به افزایش قیمت آن شود.

هم‌اکنون، در لحظه‌ی نگارش این مطلب – در حوالی ساعت ۱۲:۰۰ روز شنبه ۸ آوریل / ۱۹ فروردین – ایپ کوین با ۱.۹۲ درصد افزایش نسبت به روز گذشته، با قیمت ۴.۲۷ دلار معامله می‌شود. ظرف بیست و چهار ساعت گذشته، قیمت ایپ کوین در محدوده‌ی کف ۴.۱۵ دلار تا سقف ۴.۳۳ دلار در نوسان بوده است. حجم معاملات بیست و چهار ساعته‌ی ایپ کوین هم‌اکنون با ۲۷.۷۲ درصد افزایش به رقم ۹۶,۰۹۲,۸۹۸ دلار رسیده است.
با افزایش قیمت ایپ کوین در روز جاری، ارزش آن در برابر دو رهبر بازار کریپتو تقویت شده است. در حال حاضر، ارزش ایپ کوین در برابر بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) به ترتیب ۱.۰۶ و ۰.۷۹ درصد افزایش یافته است.
همچنین، ارزش کل بازار ایپ کوین نیز هم‌اکنون با ۱.۸۷ درصد افزایش به ۱,۵۷۳,۰۵۷,۶۷۹ دلار رسیده است. در فهرست بزرگ‌ترین ارزهای دیجیتال از نظر ارزش کل بازار در سایت کوین مارکت کپ، ایپ کوین یک رتبه پایین‌تر از کرونوس (CRO) و یک رتبه بالاتر از الگوراند (ALGO) در جایگاه سی و هفتم قرار دارد.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید